{if 0} {/if}

שאלה בנושא וועדת בירור - עורכי דין מובילים עונים לשאלות הגולשים בענייני עבודה...
וועדת בירור - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
23/01/2020 06:24
עבדתי בתיכון 25 שנה רק קומפלימנטים קיבלתי על עבודתי,ועזבתי כתוצאה מכעס שהיה לי על המנהלת. העבירו אותי לחטב,לאחר שיחת בירור עם המנכ"ל . התחלתי שם באוקטובר כעובדת חדשה. כל מערך העבודה שונה. נשלחתי לעבוד כמנהלת חשבונות ומצאתי את עצמי עובדת כמזכירה ונאבקת בין לבין לבצע את עבודתי בהנהח. זהו חודש של חגים ורק שבועיים של עבודה. במקום שהמזכירה הקיימת תלווה אותי בעבודה היא לא הפסיקה להשמיץ אותי בפני המנהלת. התוצאה שהמנהלת שיתפה את האחראי עלינו בעירייה שהחליט שמאחר שאין לו מקום לשבץ אותי, הוא יזום וועדת בירור ושם ייחרץ גורלי. בינתיים המנהלת הכירה אותי ואת המסירות והחריצות שלי, וביקשה לבטל את הוועדה. המנכל לא הסכים. זומנתי לוועדה ואז הבנתי שזה היה מגמתי שהוא לא הסכים. המנהלת לשעבר שרצתה לסגור איתי כי נפגעה מעצם עזיבתי את המשרד המנכל נתן לה טרמפ ואפשרות נקמה בי. אז ככה:
במכתב הזימון אלי כתוב שזה וועדת בירור על התפקוד שלי במשרד החדש. המנהלת הישירה וגם האחראי שיזמו את הישיבה ביקשו לבטל אותה. יש כאן הרעת תנאים של עובד מעצם השינוי בתפקיד מעצם שלא מקבלת תוספת מזכירות מעצם שאני עובדת בלחץ מתמיד. אין לי זמן לאכול. וגם אני רואה ביישום האינטרס של המנכל לרצות את מנהלת התיכון פגיעה בשמי הטוב ובנוסף ההעתקים בתיק האישי פוגעים באפשרות שלי לקבל קידום. הוא הכתים את שמי הטוב. לדעתי העניין שלי עם מנהלת התיכון הוא עניין אחר. לדעתי הוזמנתי במכתב שקיבלתי לוועדת בירור בנושא העבודה החדשה. מאחר שזה היה מגמתי ולא ענייני למכתב הזימון יש פה רמייה והטעיית ורמיסת עובד-ש25 שנה נחשב למסור וחרוץ וגם המנהלת הנוכחית אמרה את זה בפורום כולם וגם לי אישית וגם שלחה לי בהודעה את הבקשה לביטול הוועדה. השאלה שלי האם יש פה קייס לתביעה משפטית רמייה הטעיית עובד, הכפשה, פגיעה בשם הטוב שלו, פגיעה עתידית למצוא או לקבל תפקידים אחרים מתאימים ועגמת נפש.

האמור בעמוד זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי.
ההסתמכות על המידע באתר באחריות המשתמש בלבד!

מחשבונים לשימוש חופשי:

מחשבון דמי מילואים   מחשבון דמי לידה   מחשבון דמי אבטלה 
  מחשבון דמי הבראה
   מחשבון הלנת שכר   מחשבון פיצויי פיטורין

לאחרונה פורסמה בפורטל זכויות העובדים סקירה מקצועית בנושא:

הכרה בשעות נוספות שהעובד עבד ללא אישור המעסיק

הפורום
הגדול בישראל לדיני עבודה וזכויות עובדים מנוהל על ידי
משרדו של עורך הדין דורון לוין

ניתן לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מהיר ויעיל באמצעות הצ'ט בוט של פורטל זכויות העובדים

שאלה בנושא: וועדת בירור - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!