{if 0} {/if}

שאלה בנושא RE: RE: שיחה מאת טופ פיננסי - עורכי דין מובילים עונים לשאלות הגולשים בענייני עבודה...
RE: RE: שיחה מאת טופ פיננסי - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
22/09/2019 15:02
גם אני,בדיוק לפני כשעה קיבלתי שיחה באותו נוסח, רק שאצלי ההחזר היה 8.000 ש"ח.סירבתי למסור פרטי כרטיס אשראי וביקשתי שתשלח אלי הביתה את הטפסים כדי שאראה במה מדובר, כמובן שסירבה וטרקה את הטלפון.
11/03/2019 14:10
קבלתי שיחה מנציגת חברה שעוסקת בהחזרי מס שקוראים לה טופ פיננסי, הנציגה אמרה שמגיע לנו החזר מס של 8500 שקלים הנציגה בקשה להעביר לה את פרטי כרטיס אשראי על מנת שיתבעו את זה עבורי מהמדינה לפני שהחזר המס ימחק, סרבתי ואמרתי לה שאני לא מכיר את החברה ולא מעוניין.
הנציגה אמרה שהיא הולכת להעביר דף למס הכנסה עם הערה שאני מוותר על הכסף. זו הייתה שיחה מוזרה בה לנציגה היו פרטיים אישיים שלי שלא ברור כיצד קיבלה והיא ניסתה ללחוץ בצורה מאיימת וסירבה להגיד מה שמה.
11/03/2019 16:24
שומר נפשו יברח.

יש המון הודעות בפורומים ובפייסבוק על טופ פיננסי או איך שלא קוראים להם. זה עוקץ ויש לך מזל שלא נתת להם כרטיס אשראי. זה כמו לזרוק כסף לפח.
22/09/2019 15:02
גם אני,בדיוק לפני כשעה קיבלתי שיחה באותו נוסח, רק שאצלי ההחזר היה 8.000 ש"ח.סירבתי למסור פרטי כרטיס אשראי וביקשתי שתשלח אלי הביתה את הטפסים כדי שאראה במה מדובר, כמובן שסירבה וטרקה את הטלפון.

האמור בעמוד זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי.
ההסתמכות על המידע באתר באחריות המשתמש בלבד!

מחשבונים לשימוש חופשי:

מחשבון דמי מילואים   מחשבון דמי לידה   מחשבון דמי אבטלה 
  מחשבון דמי הבראה
   מחשבון הלנת שכר   מחשבון פיצויי פיטורין

לאחרונה פורסמה בפורטל זכויות העובדים סקירה מקצועית בנושא:

הכרה בשעות נוספות שהעובד עבד ללא אישור המעסיק

הפורום
הגדול בישראל לדיני עבודה וזכויות עובדים מנוהל על ידי
משרדו של עורך הדין דורון לוין

ניתן לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מהיר ויעיל באמצעות הצ'ט בוט של פורטל זכויות העובדים

שאלה בנושא: RE: RE: שיחה מאת טופ פיננסי - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!