{if 0} {/if}

שאלה בנושא אתם חושבים ששווה לתבוע? - עורכי דין מובילים עונים לשאלות הגולשים בענייני עבודה...
אתם חושבים ששווה לתבוע? - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
12/03/2019 15:49
עבדתי במקום מסויים במשך ארבעה חודשים.
מיותר לציין שהייתי העובדת הכי ותיקה ועשיתי התלמדות לכל הצוות הקיים ונתתי מעצמי מעל ומעבר לעסק.
העסק נמצא בתא ואני גרה בקריית אונו כך שאני מתבססת על תחבורה ציבורית .
במשמרת האחרונה 1.11.18
זה היה אחרי החלפת השעון וגיליתי שהאוטובוס האחרון יוצא בשלוש ורבע כאשר סגירת קופה בשעה שלוש וחצי ואני הקופאית היחידה.
גיליתי את זה בשעה שתיים וישר שלחתי הודעה לבוס בכדי להתייעץ . הוא סינן אותי ושלח לטבח הודעה ואמר לא לשחרר אותי ולא להתקשר אליו עד סוף המשמרת .
אני ישר התחלת להתקשר להורים ולחברים עם רישיון בכדי לראות איך אני כן יכולה לחזור הביתה.. אף אחד לא יכל והבוס לא ענה לי ואני התחלתי להיכנס להתקף חרדה קטן במטבח ביינתים בקופה לא היה אף אחד ולא היה מי שיקח הזמנות .הבוס ראה במצלמות והתקשר אלי בצעקות של ללכת לקופה הסברתי לו שכבר רבע לשלוש ואני צריכה דרך לחזור הביתה הצעתי לו שישלם לי על מונית או יקפיץ אותי הביתה בסוף משמרת אל הוא סירב בתוקף ואחרי ששמע שאני נסערת מאוד אמר תסיימי את המשמרת ואז נדבר.
(בזמן השיחה שלנו בטלפון היינו אנשים שחיכו להזמין והתחילו להתרגז שאף אחד לא לוקח מהם הזמנה,הטבח הסביר להם שיש כרגע בעיה ואנחנו על הקו עם הבוס וזה יקח עוד כמה דק והתנצל. הלקוחות התעצבנו ועזבו.)
כמובן שאת כל השיחה הוא ניהל בצעקות ועצבים וכאשר היה לי חמש דק להגי לאוטובוס וראיתי שאנחנו לא מוצאים פיתרון, אמרתי לו סליחה ממש יצאתי ממשמרת ורצתי לאוטובוס .
אחרי המשמרת הזו פוטרתי (ללא שימוע כמובן)פשוט הוציא אותי מהקבוצה של העובדים ושלח לי הקלטה שבה אמר שהוא יתייעץ עם העורך דין ויוריד לי מהמשכורת את את כל הנזקים שגרמתי למסעדה בגלל שעזבתי את המקום שעה בלי עובד .
את המשכורת בכלל לא קיבלתי.
אותי הוא סינן כשאבא שלי התקשר אליו הבוס הסביר שאת הכסף הוא לא מוכן לשלם ואין לו בעיה שזה יגיע לבית משפט.
אז שלחנו לו מכתב מעורך דין מטעם הנוער העובד והלומד.
למכתב כמובן הוא לא הגיב ואחרי שבועיים עורכת הדין שלי הצליחה לתפוס אותו בטלפון.
הוא עדיין מוכן ללכת למשפט אך מאיים בתביעת נגד וכאן ההתלבטות.
אם אני תובעת אותו-לפי התלוש משכורת מגיע לי כ500 שקלים.אך הוא יתבע תביעת נגד על נזקים שגרמתי למקום.הוא טוען שיש לו ביקורות של אנשים באינטרנט בגלל ההתנהלות של באותה המשמרת .
השאלה - האם שווה לתבוע אותו ולהסתכן בתביעת נגד?

האמור בעמוד זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי.
ההסתמכות על המידע באתר באחריות המשתמש בלבד!

מחשבונים לשימוש חופשי:

מחשבון דמי מילואים   מחשבון דמי לידה   מחשבון דמי אבטלה 
  מחשבון דמי הבראה
   מחשבון הלנת שכר   מחשבון פיצויי פיטורין

לאחרונה פורסמה בפורטל זכויות העובדים סקירה מקצועית בנושא:

הכרה בשעות נוספות שהעובד עבד ללא אישור המעסיק

הפורום
הגדול בישראל לדיני עבודה וזכויות עובדים מנוהל על ידי
משרדו של עורך הדין דורון לוין

ניתן לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מהיר ויעיל באמצעות הצ'ט בוט של פורטל זכויות העובדים

שאלה בנושא: אתם חושבים ששווה לתבוע? - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!