{if 0} {/if}

שאלה בנושא רוצה להתייעץ כי אתם בטח יודעים... - עורכי דין מובילים עונים לשאלות הגולשים בענייני עבודה...
רוצה להתייעץ כי אתם בטח יודעים... - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
14/02/2019 15:27
היי

אשמח ליעוץ בנושא קצת שונה. אני עובדת במקום עבודה שאהוב עלי במיוחד. אך כבר זמן מה ביחסים לא טובים עם המנהלת שלי (לדעתי בעיקר קשיים בתקשורת שהחמירו מאוד) ומחזיקה את עצמי לא להתפטר. השבוע קיבלתי מכתב הזמנה לשימוע.

מכתב מאוד פוגעני שלא משקף בכלל את העשייה והתרומה שלי למקום במשך מספר שנים. מכתב שנובע בעיר מחוסר ביטחון של המנהלת מולי וחוסר התפוד שלה לגבי נושאים מסוימים.

אין סיכוי לצאת בטוב מכל הסיטואציה ולהפרד בנועם עם מכתב המלצה.

איך בכל זאת עלי לנהוג בשיחה השימוע?

מה עושים כאשר בראיון עבודה מבקשים לדבר עם הממונה הקודם? איך מציגים את הסיטואציה. אם פיטרו אותי אני כבר מתחילה מנקודת מוצא גרועה יותר.
איך הכל זאת ניתן לצלוח ראיון עבודה למרות שתהיה חוות דעת שלילית מהממונה האחרון?

תודה רבה.
18/02/2019 07:22
שלום לך

יש באתר זה כתבה מעניינת שמסבירה איך לקבל מכתב המלצה מהמעסיק, גם באותם מקרים שיחסי העבודה מסתיימים בטונים צורמים. בכל מקרה, ראוי לנסות ולסיים (אם אכן תפוטרי) את יחסי העבודה בצורה מכובדת ומנומסת, מבלי לשרוף גשרים. תמיד אפשר לפנות אל המעסיק לאחר הפיטורים ולבקש מכתב המלצה. הכי הרבה יגידו לך לא.

ומעבר לכך, עובדים רבים (מאד) מתקבלים לעבודה חדשה גם בלי המלצה מהמעסיק האחרון, שכן זה די טבעי שאנשים לא תמיד מתסדרים עם כולם.

בהצלחה

האמור בעמוד זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי.
ההסתמכות על המידע באתר באחריות המשתמש בלבד!

מחשבונים לשימוש חופשי:

מחשבון דמי מילואים   מחשבון דמי לידה   מחשבון דמי אבטלה 
  מחשבון דמי הבראה
   מחשבון הלנת שכר   מחשבון פיצויי פיטורין

לאחרונה פורסמה בפורטל זכויות העובדים סקירה מקצועית בנושא:

הכרה בשעות נוספות שהעובד עבד ללא אישור המעסיק

הפורום
הגדול בישראל לדיני עבודה וזכויות עובדים מנוהל על ידי
משרדו של עורך הדין דורון לוין

ניתן לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מהיר ויעיל באמצעות הצ'ט בוט של פורטל זכויות העובדים

שאלה בנושא: רוצה להתייעץ כי אתם בטח יודעים... - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!