{if 0} {/if}

שאלה בנושא מה עושים ואיך מתמודדים? - עורכי דין מובילים עונים לשאלות הגולשים בענייני עבודה...
מה עושים ואיך מתמודדים? - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
20/01/2019 18:13
אשמח לעזרה:
בשנה שעברה עבדתי במקום עבודה שבתלוש הוריד לי כסף מהשכר שלי לפנסיה אך בפועל לא הפריש לי לקרן הפנסיה לא את הכסף שלי ולא מהמעסיק. לאחר שגיליתי את זה ופניתי אליהם קיבלתי תשובות מאוד מזלזלות, ניתוקי טלפון וחוסר רצון לעזור לפתור את הבעיה. פניתי למשרד העבודה וחוקרים מטעמם עשו אצל המעסיק ביקורת וגילו שמדובר בדבר שקרה באופן שיטתי לעובדים אצלם. לאחר הביקורת סוף סוף הם ענו לי לטלפונים והבטיחו שישלחו לי את הכסף בצ'ק הביתה ובנוסף שלחו לי טופס על וויתור תביעה שלא הסכמתי לחתום עליו מכיוון שדרשתי פיצוי כספי על עוגמת הנפש שנגרמה לי ועל הזמן היקר שבזבזתי ובנוסף הכסף יכל לצבור ריביות בזמן הזה... הם לא הסכימו לפצות אותי מעבר לתשלומי הפנסיה ושלחו לי צ'ק הביתה עם הסכום המדויק. אני מעוניינת לתבוע אותם בכל זאת והבנתי שיש הליך פשוט לפנות לבית הדין לעבודה למלא טופס ולתבוע. יש לי כמה שאלות:
1. אם אני מפקידה את הצ'ק ששלחו לי זה פוגע בזכות שלי לתבוע אותם?
2.האם סביר שאקבל פיצוי כספי במקרה של תביעה? (יש לציין שיש לי את ההקלטות, מיילים והכל מתועד)
3.אם מקום העבודה היה בתל אביב וכיום אני גרה בבאר שבע, אני צריכה ללכת לבית הדין לעבודה בתל אביב או שיכולה גם בבאר שבע?

מודה לכם על העזרה
20/01/2019 20:19
לא מורכב מדי...

1. הגשת תביעה אינה פוגעת בזכויות אבל בכל מקרה אין זכאות לכפל תשלום

2. בהחלט יש מצב שתקבלי פיצוי רק שסביר להניח שהפיצויים אם וכאשר יהיה נמוך

3. את התביעה יש להגיש בבית הדין לעבודה בתל אביב

האמור בעמוד זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי.
ההסתמכות על המידע באתר באחריות המשתמש בלבד!

מחשבונים לשימוש חופשי:

מחשבון דמי מילואים   מחשבון דמי לידה   מחשבון דמי אבטלה 
  מחשבון דמי הבראה
   מחשבון הלנת שכר   מחשבון פיצויי פיטורין

לאחרונה פורסמה בפורטל זכויות העובדים סקירה מקצועית בנושא:

הכרה בשעות נוספות שהעובד עבד ללא אישור המעסיק

הפורום
הגדול בישראל לדיני עבודה וזכויות עובדים מנוהל על ידי
משרדו של עורך הדין דורון לוין

ניתן לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מהיר ויעיל באמצעות הצ'ט בוט של פורטל זכויות העובדים

שאלה בנושא: מה עושים ואיך מתמודדים? - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!