{if 0} {/if}

שאלה בנושא בעיה עם השכר שמגיע לי - עורכי דין מובילים עונים לשאלות הגולשים בענייני עבודה...
בעיה עם השכר שמגיע לי - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
20/01/2019 12:02
שלום,

"חבר" הציע לי להצטרף לנסיעה לברלין להקמה של תערוכה, תמורת תשלום על ימי ההקמה/פירוק בלבד. מאחר וזו הפעם הראשונה שלי באירופה, הזמנתי כרטיס לעוד סופ"ש, כדי לחוות את ההווי המקומי.

הגעתי לברלין ושם הוא ביקש שאצטרף לעוד הקמה של תערוכה, תמורת תשלום על ימי העבודה בלבד. לאחר מו"מ עם הגזבר של החברה(שהוא גם הבן של אותו קולגה), ומאחר והבנתי שלא יעמדו בהתחייבויות שלהם, הודעתי שאני לא מעוניין. ביום הפירוק התחנן ה"חבר", בפני והבטיח שהוא אישית יפצה אותי על תוספת העבודה, ושידאג לי לשכרי.

כשהגענו לארץ שכח את כל מה שהבטיח, והפנה אותי לרדוף אחרי אותו גזבר, שהתנער ממני וטען שבכלל לא ידע שהצטרפתי להקמה השניה, ושמבחינתו התשלום היה גלובלי ולא פר שעה.

עובדות יבשות, במקום 24 שעות שלהן הסכמתי, ועוד 14, בתערוכה השניה. בסך הכל 9 ימים בברלין שמהם ביליתי 76 שעות בהקמה ופירוק של תערוכות.

ביקשתי החזר על הכרטיס, החדר ששכרתי והשעות הנוספות, שלגביהן נאמר לי על ידי שני השותפים, האב והבן ש"ידאגו לי".

לדעת השותפים לא מגיע לי תוספת שכר, ואני מוזמן לתבוע אותם מבחינתם.

האם יש לי סיכוי והאם כדאי לפנות לתביעות קטנות עם המקרה הזה?
21/01/2019 15:19
שלום רוני

אתה בבעיה. תצטרך להוכיח את כל הנקודות שהעלת בשאלתך והנושא יתברר בבית הדין. לא בטוח שיש הצדקה כלכלית לתביעה כזאת, אבל כמובן שזה שיקול שלך. זכור כי מוטב לפנות להתייעצות פרטנית עם עורך דין לפני שמחליטים לפנות לערכאות - בכל מקרה.

בהצלחה

האמור בעמוד זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי.
ההסתמכות על המידע באתר באחריות המשתמש בלבד!

מחשבונים לשימוש חופשי:

מחשבון דמי מילואים   מחשבון דמי לידה   מחשבון דמי אבטלה 
  מחשבון דמי הבראה
   מחשבון הלנת שכר   מחשבון פיצויי פיטורין

לאחרונה פורסמה בפורטל זכויות העובדים סקירה מקצועית בנושא:

הכרה בשעות נוספות שהעובד עבד ללא אישור המעסיק

הפורום
הגדול בישראל לדיני עבודה וזכויות עובדים מנוהל על ידי
משרדו של עורך הדין דורון לוין

ניתן לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מהיר ויעיל באמצעות הצ'ט בוט של פורטל זכויות העובדים

שאלה בנושא: בעיה עם השכר שמגיע לי - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!