{if 0} {/if}

שאלה בנושא RE: מכתב פיטורין - עורכי דין מובילים עונים לשאלות הגולשים בענייני עבודה...
RE: מכתב פיטורין - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
17/01/2019 08:24
שלום אלכסיס

עליך להגיע לעבודה בתקופת ההודעה המוקדמת על מנת למנוע מצב שבו יקוזז משכרך סכום השווה לשכרך בימי ההודעה המוקדמת. הוראת המנכ"ל מחייבת אותך במצב הדברים.

בהצלחה
16/01/2019 20:28
שלום.ב9/01/19 קיבלתי מכתב פיטורין.במכתב רשום שבהמשך לשיחת השימוע לפני פיטורין שנערכה בתאריך 11.12.18 נבקש להודיע על סיום עבודתך בחברה.סיום עבודתך וסיום יחסי עובד מעביד נקבע ליום 09.01.19.בשכר חודש ינואר 2019 ישולם לך גמר חשבון כולל תשלום עבור ימי ההודעה מראש על פי חוק.מכתב פיטורין חתם מנהל כספים.ובשיחה איתו נאמר לי שלמחרד אני לא צריכה להגיע לעבודה ויכולה לפנות כבר ללשכת התעסוקה לקבלת אבטלה.למחרד ליתר ביטחון רשמתי בווטסאפ למנהל כספים ולמנכ"ל חברה שלנו שלפי מכתב פיטורין שאני קיבלתי יחסים בין עובד למעביד נגמרו וסיום עבודה נקבע ליום 9/01/19 ואני לא צריכה להגיע לעבודה ובמשכורת של חודש ינואר ישלמו לי גמר חשבון כולל ימי הודעה מוקדמת.ממנהל כספים קיבלתי תשובה שאני לא צריכה כבר להגיע לעבודה ,ממנכ"ל קיבלתי תשובה שאני כן צריכה להגיע לעבודה וביום ראשון נודיע לי על זמן חפיפה.תשובות שונות.פניתי לבירור למנכ"ל של חברת האם שלנו "מה אני אמורה לעשות?".טרם קיבלתי שום תגובה.מה באמת על פי מחוק וגם מה שרשום במכתב אני אמורה לעשות???
17/01/2019 08:24
שלום אלכסיס

עליך להגיע לעבודה בתקופת ההודעה המוקדמת על מנת למנוע מצב שבו יקוזז משכרך סכום השווה לשכרך בימי ההודעה המוקדמת. הוראת המנכ"ל מחייבת אותך במצב הדברים.

בהצלחה

האמור בעמוד זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי.
ההסתמכות על המידע באתר באחריות המשתמש בלבד!

מחשבונים לשימוש חופשי:

מחשבון דמי מילואים   מחשבון דמי לידה   מחשבון דמי אבטלה 
  מחשבון דמי הבראה
   מחשבון הלנת שכר   מחשבון פיצויי פיטורין

לאחרונה פורסמה בפורטל זכויות העובדים סקירה מקצועית בנושא:

הכרה בשעות נוספות שהעובד עבד ללא אישור המעסיק

הפורום
הגדול בישראל לדיני עבודה וזכויות עובדים מנוהל על ידי
משרדו של עורך הדין דורון לוין

ניתן לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מהיר ויעיל באמצעות הצ'ט בוט של פורטל זכויות העובדים

שאלה בנושא: RE: מכתב פיטורין - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!