{if 0} {/if}

שאלה בנושא צריכה עורך דין לדיני עבודה - עורכי דין מובילים עונים לשאלות הגולשים בענייני עבודה...
צריכה עורך דין לדיני עבודה - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
12/12/2018 08:59
טוב לא חשבתי שאעשה את זה, אבל הפעם, מחפשת עורך דין לדיני עבודה, אני ממש מרגישה שמקום העבודה מנצל באופן פושע ממש..עובדת במלון ,עם הסכם "קיבוצי" מה שאומר שעל כל 8 שעות מורידים שעה, כביכול על שתי הפסקות של חצי שעה מה שבפועל-כמעט ואין הפסקות כלל-פשוט לא ניתן, וכסף על ארוחות שלפעמים לא מסופקות, בנוסף ניתן לי בנוסף לעבודת הקבלה לנהל את מערכת הספא של המלון ,בתחילה אמרו שאקבל על זה תוספת, חודשיים בתפקיד לא קיבלתי דבר, העבודה נעשת בזמני פשוט שולחים לי טלפונים במהלך היום לחזור ותסגור טיפולים מה שצריך גם התקשרות כמובן עם מטפלים ,בנית טבלאות שהרבה נעשה בזמני מנוחה לפעמים אחרי משמרות לילה ברמה של המון טלפונים ביום של לידים של ספא אומנם לא נחתם חוזה לגבי בכתב, אבל גם אם ההסכם באוויר, במקום תוספת ניתן לי שובר בערך של 380 שקלים לפדות, שכבר שבוע מחכה לכסף שזה אמור להוות את התוספת כביכול על ניהול הספא, לאט לאט מבינה שנפלתי למערכת ניצול פושעת ,שלא לדבר על חוסר אחידות בכמות המשמרות בשבוע ,בהתחלה היה 5 עכשיו הפך ל4 כי אין יותר עכשיו לתת מה שהופך את השכר לשכר רעב(מתחת ל4000) והאם הגיוני שלוקחים מס הכנסה על משכורות כאלה, בקיצור אומנם חתמתי על ההסכם הקיבוצי של המלונות אך האם זה תקף למרות שאיני מקבלת את התנאים שלפיהם יורד כסף, טכניים העבודה הנוספת שנתנו לי ללא תשלום האם יש מה שמגן עלי העובדת מניצול למרות שלא נחתם הסכם ברור בדבר אבל עדיין זועק ניצול וחוסר הוגנות, אשמח לחוות דעת של עורך דין המתמחה בעניין(מדובר במלון קטן מרשת גדולה) האם שווה לי לתבוע עובדת 3 וחצי חודשים כבר אבל פעם ראשונה שמרגיש כל כך ניצול וזלזול בכח אדם וממש בא לי לתבוע אותם מה שאף פעם לא רציתי לעשות...

האמור בעמוד זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי.
ההסתמכות על המידע באתר באחריות המשתמש בלבד!

מחשבונים לשימוש חופשי:

מחשבון דמי מילואים   מחשבון דמי לידה   מחשבון דמי אבטלה 
  מחשבון דמי הבראה
   מחשבון הלנת שכר   מחשבון פיצויי פיטורין

לאחרונה פורסמה בפורטל זכויות העובדים סקירה מקצועית בנושא:

הכרה בשעות נוספות שהעובד עבד ללא אישור המעסיק

הפורום
הגדול בישראל לדיני עבודה וזכויות עובדים מנוהל על ידי
משרדו של עורך הדין דורון לוין

ניתן לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מהיר ויעיל באמצעות הצ'ט בוט של פורטל זכויות העובדים

שאלה בנושא: צריכה עורך דין לדיני עבודה - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!