{if 0} {/if}

שאלה בנושא עזרה דחופה מעורך דין - עורכי דין מובילים עונים לשאלות הגולשים בענייני עבודה...
עזרה דחופה מעורך דין - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
24/02/2018 13:57
רוצה להתייעץ מה אפשר ומה צריך לעשות
התיק בעניין הלנת שכר שעשו לי לפני כשנה עורכת הדין פשוט משכה ומשכה אותי מעבר לשנה ועכשיו אחרי כשנה ושלושה חודשים טוענת שלא חתמנו על כלום והכל נעשה בהתנדנות (חתמנו רק על יפוי כוח היא אומרת ,כל המסמכים אצלה. אין לי כלום) מעבירה לי למייל דפים רייקים עם הלוגו שלה כאילו ראש קטן ואז נעלמת שוב טוענת שעסוקה בדיונים ועכשיו חולה ומגמגמת בטלפון אומרת יש לי אישור מנרולוג ככה וככה אני אישה חולה בקיצור כל יום חרטה אחרת אתמול שלחה אלי הגברת את עורך הדין שהוא בכלל מתעסק בעייני נזיקין ומאיים עליי כשותף שלה לא להתקשר יותר ושהם לא חתומים איתי על כלום (אני לא נכנסתי למשרד שותפים ובכלל לא מכיר אותו) אני יודע שהוא כנראה חבר למקצוע ולא שותף עסקי. עוד שקר.

אני לא מוכן שדברים כאלו יקרו! אני מוכן לוותר על המון כסף על הלנת השכר!למרות שמגיע לי ומגיע לי
אבל לא שאנשים כאלו יעשו דברים כאלו אפילו לא עוד יום אחד אני בטוח שאני לא הראשון שהגברת חושבת שהוא תמים! אני רוצה ללמד אותם שיעור לחיים! ומבחינתי זה שלילת רישיון, שלא יקרה יותר! אני בן אדם שעובד קשה לא צריך שיטפלו בי בהתנדבות ואין יותר ברור מזה מוכן לשלם הרבה צריך אנשים חכמים וטובים!! שבת שלום חברים!

האמור בעמוד זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי.
ההסתמכות על המידע באתר באחריות המשתמש בלבד!

מחשבונים לשימוש חופשי:

מחשבון דמי מילואים   מחשבון דמי לידה   מחשבון דמי אבטלה 
  מחשבון דמי הבראה
   מחשבון הלנת שכר   מחשבון פיצויי פיטורין

לאחרונה פורסמה בפורטל זכויות העובדים סקירה מקצועית בנושא:

הכרה בשעות נוספות שהעובד עבד ללא אישור המעסיק

הפורום
הגדול בישראל לדיני עבודה וזכויות עובדים מנוהל על ידי
משרדו של עורך הדין דורון לוין

ניתן לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מהיר ויעיל באמצעות הצ'ט בוט של פורטל זכויות העובדים

שאלה בנושא: עזרה דחופה מעורך דין - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!