{if 0} {/if}

שאלה בנושא RE: הלנת שכר - עורכי דין מובילים עונים לשאלות הגולשים בענייני עבודה...
RE: הלנת שכר - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
22/02/2018 14:18
שלום טליה

עליך לפנות אל בית הדין לעבודה ולהגיש תביעה לתשלום שכר עבודה. יש באתר זה מדריך מפורט שמסביר איך לעשות את זה, צעד אחר צעד, גם ללא עורך דין.

בהצלחה
20/02/2018 22:23
אני עבדתי במסעדת frame אשר ממוקמת במרכז ראשון לציון. חשוב לי לציין שאני חדשה בתחום ואף לא קיבלתי התלמדות כמו שצריך והסברים כמו שצריך. התייחסו אליי באופן מזלזל גם כאשר הייתי עובדת קשה נורא וכן עושה כל מה שמתבקש וצריך האחמש היה מתלונן שלא עשיתי שום דבר במהלך המשמרת זוהי עוגמת נפש עבורי. אחרי מקרה זה בחרתי לעזוב את העבודה הזו. וחיכיתי לעשירי לחודש לקבלת השכר שהיה אמור להגיע לי. עבדתי כשלושה משמרות במשך כשבוע וחצי. עד עכשיו לא קיבלתי את המשכורת שהייתי אמורה לקבל מהעשירי לחודש . עברו כבר 11 ימים מאז וזוהי הלנת שכר. בנוסף ארצה לציין שאני רודפת אחרי מנהל המסעדה והוא דוחה מיום ליום את המשכורת וגם לא עונה לי לטלפונים והודעות.
22/02/2018 14:18
שלום טליה

עליך לפנות אל בית הדין לעבודה ולהגיש תביעה לתשלום שכר עבודה. יש באתר זה מדריך מפורט שמסביר איך לעשות את זה, צעד אחר צעד, גם ללא עורך דין.

בהצלחה

האמור בעמוד זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי.
ההסתמכות על המידע באתר באחריות המשתמש בלבד!

מחשבונים לשימוש חופשי:

מחשבון דמי מילואים   מחשבון דמי לידה   מחשבון דמי אבטלה 
  מחשבון דמי הבראה
   מחשבון הלנת שכר   מחשבון פיצויי פיטורין

לאחרונה פורסמה בפורטל זכויות העובדים סקירה מקצועית בנושא:

הכרה בשעות נוספות שהעובד עבד ללא אישור המעסיק

הפורום
הגדול בישראל לדיני עבודה וזכויות עובדים מנוהל על ידי
משרדו של עורך הדין דורון לוין

ניתן לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מהיר ויעיל באמצעות הצ'ט בוט של פורטל זכויות העובדים

שאלה בנושא: RE: הלנת שכר - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!