{if 0} {/if}

שאלה בנושא חוקי העבודה - עורכי דין מובילים עונים לשאלות הגולשים בענייני עבודה...
חוקי העבודה - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
21/02/2018 08:22
שלום.

אני מחפש פסיקות או ציטוט של חוקים לגבי כמה דברים -

1. כמה % שעתי אמורים לשלם בעבודה בחגים מיוחדים (כמו יום העצמאות לדוגמא) 200% או 150$ ?

2. בחישוב הפרשות לפנסיהחישוב תשלום של פיצויי פיטורין - אם עבודתי הייתה אך ורק בשבתות וחגים האם לשקלל את הממוצע ההשתכרות החודשי לפי הברוטו שהרווחתי או שצריכים להוריד את התוספת תשלום על ימי שבת (50% תוספת).

3. לגבי תשלום הודעה מוקדמת וימי השעייה - במידה וכן מגיע לי תשלום על שתי הסעיפים , האם מקובל לשלם את שניהם או רק אחד מהם (פיטרו אותי במפתיע והשעו אותי מעבודתי ובגמר חשבון לא שילמו לי הודעה מוקדמת וגם לא תשלום על 24 ימי ההשעיה עד למועד בו קיבלתי את מכתב הפיטורין)?

אני עבדתי כשומר/פקיד לובי בחברת שמירה בשבתות וחגים בלבד בין השנים 2011-2014 ולא הצלחתי למצוא שום איזכור בחוק לגבי הענין שלעיל למעט איזכור שגופים ממשלתיים שתחתם יש עובדי שמירה כן משלמים פנסיה לפי כל השכר שהרוויחו כולל ה50% תוספת...

אשמח למידע
תודה

האמור בעמוד זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי.
ההסתמכות על המידע באתר באחריות המשתמש בלבד!

מחשבונים לשימוש חופשי:

מחשבון דמי מילואים   מחשבון דמי לידה   מחשבון דמי אבטלה 
  מחשבון דמי הבראה
   מחשבון הלנת שכר   מחשבון פיצויי פיטורין

לאחרונה פורסמה בפורטל זכויות העובדים סקירה מקצועית בנושא:

הכרה בשעות נוספות שהעובד עבד ללא אישור המעסיק

הפורום
הגדול בישראל לדיני עבודה וזכויות עובדים מנוהל על ידי
משרדו של עורך הדין דורון לוין

ניתן לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מהיר ויעיל באמצעות הצ'ט בוט של פורטל זכויות העובדים

שאלה בנושא: חוקי העבודה - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!