{if 0} {/if}

שאלה בנושא יש לי שאלה קטנה בקשר לפיצויים - עורכי דין מובילים עונים לשאלות הגולשים בענייני עבודה...
יש לי שאלה קטנה בקשר לפיצויים - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
22/01/2018 14:26
קיבלתי את כל הטפסים הרלוונטים ממקום עבודה הקודם שלי והגשתי לחברת ביטוח. חשוב לציין שהיו לי פיצויים בשתי קופות נפרדות אבל של אותה חברת ביטוח. באחת הם קיבלו טפסים ותוך שבוע, הכסף כבר היה אצלי בחשבון. ובשניה הם קיבלו טפסים ושום דבר. חיכיתי 3 שבועות התקשרתי אליהם, הם התחילו להגיד שחסרים לי טפסים, חסרים לי פרטים בטופס. אך ברגע שאמרתי שזה נשמע לי תמוה כי שלחתי בדיוק את אותם טפסים לקופה השניה והם תוך שבוע העבירו לי את הכסף. הם ענו: טוב אז כל הפרטים תקינים רק תשלח עוד פעם צילום ת"ז כי לא רואים כל כך טוב.

כך עשיתי באותו רגע, וווידאתי שהכל התקבל. היום אחרי שבוע אני מתקשר אליהם שוב פעם (השיחה מוקלטת אצלי) ושואל מה בנוגע לפניה שלי. הנציגה אומרת שהיא רואה שיש הכל והכל תקין והיא לא יודעת למה זה לוקח כל כך הרבה זמן והיא תנסה לזרז את זה. מה שעוד חשוב לציין שהם מבטיחים טיפול בטווח של 14 ימי עסקים.

אז שאלתי אותה מה ההשלכות במידה והם עוברים 14 ימי עסקים בטיפול. אז הנציגה נתנה תשובה מהממת, היא אמרה: "כלום, זה סתם בשבילנו. לכל חברה יש את התקלות שלה ואם זה לא יקרה לך אז יקרה למישהו אחר"...

מה עליי לעשות עם זה?
23/01/2018 10:16
שלום אנדרי

לצערך ולצערם של עובדים רבים, חברות הביטוח בישראל עובדות לאט. מאד לאט. צריך בעיקר להתעסר בסבלנות ולהפקיד להתנהל מול חברת הביטוח בכתב בלבד. ברוב המקרים כספי הפיצויים משתחררים בסופו של דבר. לא מהר כמו שהיינו רוצים אבל משתחררים.

בהצלחה

האמור בעמוד זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי.
ההסתמכות על המידע באתר באחריות המשתמש בלבד!

מחשבונים לשימוש חופשי:

מחשבון דמי מילואים   מחשבון דמי לידה   מחשבון דמי אבטלה 
  מחשבון דמי הבראה
   מחשבון הלנת שכר   מחשבון פיצויי פיטורין

לאחרונה פורסמה בפורטל זכויות העובדים סקירה מקצועית בנושא:

הכרה בשעות נוספות שהעובד עבד ללא אישור המעסיק

הפורום
הגדול בישראל לדיני עבודה וזכויות עובדים מנוהל על ידי
משרדו של עורך הדין דורון לוין

ניתן לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מהיר ויעיל באמצעות הצ'ט בוט של פורטל זכויות העובדים

שאלה בנושא: יש לי שאלה קטנה בקשר לפיצויים - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!