{if 0} {/if}

שאלה בנושא מקווה להתייחסות שלכם - עורכי דין מובילים עונים לשאלות הגולשים בענייני עבודה...
מקווה להתייחסות שלכם - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
04/09/2017 13:31
שלום רב,

כבר העליתי בפורום הזה שאלה בעבר ולא קיבלי תשובה כלל. מקווה לקבל הפעם התייחסות.

בתאריך ה-26.07.17 הפסקתי את עבודתי במקום העבודה האחרון שלי. במקום עבודה זה המשכורות שולמו עבור עבודה בין ה-25 ועד ל-24 לחודש העוקב. משמעות הדבר שקיבלתי משכורת יולי על התאריכים שבין ה-25.06.17 - 24.07.17. במשכורת זו שולמו לי גם ימי החופשה שטרם נוצלו. חשוב לציין שלא הופרשו לי כספים לפנסיה מימי החופשה שנפדו כי אם רק מימי העבודה בפועל. בנוסף עבור יום העבודה הבודד בתאריך ה-26.07.17 הייתי אמור לקבל תשלום במסגרת משכורת חודש אוגוסט (דבר שטרם התבצע כאשר עובדים אחרים כן קיבלו את משכורתם).

שאלתי היא כזו: האם מותר למעסיק לפדות את ימי החופשה במשכורת הלפני האחרונה ולא במשכורת האחרונה, והאם על פי החוק הוא לא מחוייב להפריש כספים לקרן הפנסיה גם מימי החופשה שנפדו? כמו כן האם העובדה שטרם שולמה לי משכורת חודש אוגוסט איננה בבחינת הלנת שכר?

אודה לכם מאוד על התייחסות לשאלתי.

מתן

האמור בעמוד זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי.
ההסתמכות על המידע באתר באחריות המשתמש בלבד!

מחשבונים לשימוש חופשי:

מחשבון דמי מילואים   מחשבון דמי לידה   מחשבון דמי אבטלה 
  מחשבון דמי הבראה
   מחשבון הלנת שכר   מחשבון פיצויי פיטורין

לאחרונה פורסמה בפורטל זכויות העובדים סקירה מקצועית בנושא:

הכרה בשעות נוספות שהעובד עבד ללא אישור המעסיק

הפורום
הגדול בישראל לדיני עבודה וזכויות עובדים מנוהל על ידי
משרדו של עורך הדין דורון לוין

ניתן לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מהיר ויעיל באמצעות הצ'ט בוט של פורטל זכויות העובדים

שאלה בנושא: מקווה להתייחסות שלכם - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!