{if 0} {/if}

שאלה בנושא RE: שאלה על חוקי העבודה - עורכי דין מובילים עונים לשאלות הגולשים בענייני עבודה...
RE: שאלה על חוקי העבודה - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
04/09/2017 08:56
שלום קורל

אם יש לך תלושי שכר לפי הנדרש בחוק, תוכלי לקבל דמי לידה. יש באתר זה סקירה מקיפה מאד בנושא חופשת לידה - תקראי אותה ותדעי בדיוק מה מגיע לך וכמה.

לגבי בעלך, שוב, אפנה אותך ואותו לקריאה של כתבה אודות הזכויות שלו לאורך חודשי ההריון, בלידה ולאחריה - הכל כאן באתר.

בהצלחה
03/09/2017 21:27
היי יש לי כמה שאלות לגבי החופשת לידה.
1. אם אני זכאית לדמי לידה ( עבדתי עד חודש 2 ) ו7 חודשים אני יושבת בבית ללא עבודה. אבל הבנתי אם אני לא טועה שאני מקבלת תשלום כי עבדתי מתוך 22 חודשים 15 חודשים זה נכון ?.. אשמח להסבר.
2. והאם בעלי זכאי לקבל מעבודה שלו חופש לגבי הלידה וכמה זמן ? ואם הוא יכול להוציא ימי מחלה במקום ימי חופשה ?
אשמח לתשובות תודה
04/09/2017 08:56
שלום קורל

אם יש לך תלושי שכר לפי הנדרש בחוק, תוכלי לקבל דמי לידה. יש באתר זה סקירה מקיפה מאד בנושא חופשת לידה - תקראי אותה ותדעי בדיוק מה מגיע לך וכמה.

לגבי בעלך, שוב, אפנה אותך ואותו לקריאה של כתבה אודות הזכויות שלו לאורך חודשי ההריון, בלידה ולאחריה - הכל כאן באתר.

בהצלחה

האמור בעמוד זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי.
ההסתמכות על המידע באתר באחריות המשתמש בלבד!

מחשבונים לשימוש חופשי:

מחשבון דמי מילואים   מחשבון דמי לידה   מחשבון דמי אבטלה 
  מחשבון דמי הבראה
   מחשבון הלנת שכר   מחשבון פיצויי פיטורין

לאחרונה פורסמה בפורטל זכויות העובדים סקירה מקצועית בנושא:

הכרה בשעות נוספות שהעובד עבד ללא אישור המעסיק

הפורום
הגדול בישראל לדיני עבודה וזכויות עובדים מנוהל על ידי
משרדו של עורך הדין דורון לוין

ניתן לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מהיר ויעיל באמצעות הצ'ט בוט של פורטל זכויות העובדים

שאלה בנושא: RE: שאלה על חוקי העבודה - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!