{if 0} {/if}

בעיות בעבודה? מיטב עורכי הדין לדיני עבודה עומדים לרשותך בפורטל זכויות העובדים!
עורך דין דיני עבודה - סיוע של עורך דין בענייני העבודה שלך
×
x

כלים לחיפוש עבודה

עורך דין מנוסה יעזור לשמור על זכויותייך!

דרגו אותנו:
| דירוגך () בוצע בהצלחה
 (634) דירוגים | דירוג ממוצע (5)
5 stars - based on 634 reviews
Hebrew

חיפשת עורך דין שמתמחה בתחום דיני העבודה? הגעת למקום הנכון!

פורטל זכויות העובדים מנוהל על ידי משרדו של עורך הדין דורון לוין ופועל בישראל כבר למעלה מ-18 שנים. עורך הדין דורון לוין מתמחה בבלעדיות בתחום משפט העבודה, וצוות המשרד עומד לרשותך בכל בעיה שהתעוררה ומציקה לך ונוגעת לזכויות ולחובות שלך במקום העבודה.

המשרד ממוקם במגדלי עזריאלי בתל אביב [מגדל עגול, קומה 36] ולמשרד סניפים גם בערים: חיפה, ירושלים ובאר שבע.

על מנת לקבל ייעוץ אישי בכל הנוגע לחוקי העבודה בישראל, ניתן לפנות ולשוחח עם הצ'ט בוט של פורטל זכויות העובדים [whatsApp] שעוזר לנו להעניק לכל פונה את השירות המשפטי הטוב, היעיל והמהיר ביותר.

במהלך משבר הקורונה ולנוכח היקף הפניות של עובדות ועובדים שהגיעו לעורכי הדין שלנו, הגענו למסקנה כי ניתן יהיה לשפר את חוויית השירות שאנחנו מבטיחים לכל עובד/ת באמצעות צ'ט בוט יעיל וידידותי, שמבטיח מענה, הכוונה והפנייה מיידית לעורך דין או לכל מקור מידע אחר שיכול לסייע לך.

אנחנו כאן עבורך, בכל שעה ובכל עניין הנוגע בדיני עבודה.

דיני עבודה

דיני העבודה בישראל מוסדרים על ידי מספר חוקים מרכזיים, תקנות שונות אשר שואבות מהם את תוקפן והלכות פסוקות. במקרים של סכסוך בשוק העבודה, בעיקר בין עובדים למעסיקים, חשוב להתייעץ עם עורך דין מנוסה בתחום, על מנת להבין את מצבך המשפטי. הזכויות והחובות שלך.

נושאים רבים, מורכבים ומגוונים, כלולים במסגרת דיני העבודה וביניהם יחסי עובד – מעביד, הסכמי עבודה, הסכמים קיבוציים, חוזי עבודה אישיים, סכסוכי עבודה, סיום יחסי עובד – מעביד, חופש העיסוק, פיצויים, פרישה לגמלאות, זכויות סוציאליות, ארגוני עובדים, חופש ההתאגדות ועוד רבים אחרים.

מכיוון שמדובר בתחום כה רחב דרוש איש מקצוע מנוסה על מנת שיוכל לטפל בתביעות או סכסוכים שונים העשויים להתעורר בין עובד למעסיק או בין עובד לרשויות.

לתביעות במסגרת דיני עבודה יש לעיתים השלכות מרחיקות לכת על מצבו הכלכלי הנוכחי והעתידי של אדם. יש לעיתים מי שסבורים כי הינם מצויים דיים בכללים הנהוגים על מנת שיוכלו לטפל בעצמם בעניין מסויים בתחום דיני עבודה.

חשוב להבין כי גם במקרים כאלה מומלץ מאד לפנות לקבלת יעוץ וסיוע משפטי מעורך דין לענייני עבודה, שכן במקרים רבים התמונה מורכבת יותר מכפי שנראית לאדם מן היישוב, שאינו מכיר לעומק את חוקי העבודה בישראל ועדכוני הפסיקה.

לצערנו ולצערם של עובדות ועובדים רבים, בישראל מתרחשים בכל שנה אלפי מקרים בהם מעסיקים אינם מקפידים להקנות לעובדיהם את הזכויות המובטחות להם על פי חוק.

סוגי הסכסוכים האפשריים בין מעסיקים לעובדים מגוונים ואינם מפסיקים להפתיע, גם את עורכי הדין הוותיקים והמנוסזים ביותר. ועדיין, עיקר הסכסוכים מתעוררים בעת פיטורים, ונוגעים בין השאר בסוגיות כמו אי הסכמה בדבר פיצויי פיטורין המגיעים לעובד המפוטר ומקרים של הלנת שכר (עיכוב שכר המגיע לעובד בגין עבודה שכבר ביצע כאשר המועד שנקבע לתשלום השכר כבר חלף).

כמו כן, ישנם מקרים של  פיטורי אישה בהריון, הרעה בתנאי ההעסקה (הנעשית לעיתים מתוך רצון להביא את העובד להתפטר ובכך לחסוך תשלום של פיצויי פיטורין).

במקרים אחרים נתקלים מעסיקים בהתנהגות בלתי הולמת של עובדיהם למשל כאשר אלה בוחרים לשבות שלא כדין, לפעול בניגוד להנחיות עבודה ובניגוד לחוק או להפר הסכמי עבודה בדרכים מגוונות.

הפתרון לסכסוכים מעין אלה נמצא במסגרת דיני העבודה, המושתתים על מספר חוקים המרכזיים כמו:

  • חוק בית הדין לעבודה התשנ"ט – 1969
  • חוק שעות עבודה ומנוחה התשי"א – 1951
  • חוק הגנת השכר התשי"ח – 1958
  • חוק פיצויי פיטורין התשכ"ג 1963
  • חוק הסכמים קיבוציים התשי"ז – 1957
  • חוק ישוב סכסוכי עבודה התשי"ז – 1957

כמו כן, חלק בלתי מבוטל מדיני העבודה בארץ נקבע בהלכות פסוקות של בתי המשפט. לבתי דין אזוריים לענייני עבודה מוקנית סמכות לדון גם בעבירות פליליות על פי סעיף 8 לחוק למניעת הטרדות מיניות וכן עבירות על פי חלק ד' של חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות.

לאור העובדה שההלכות הנהוגות בתחום משפט העבודה נובעות ממקור חוקי נרחב ומפסיקה ענפה של בית הדין לעבודה, בכל סוגיה ועניין הנוגע לתחום ניתן וראוי להתייעץ עם עורך דין מנוסה, על מנת לקבל חוות דעת מלומדת, אחראית ומקצועית.

כשיש שאלה מגיעה לך תשובה

לאור מורכבותם הרבה של דיני העבודה בישראל לא מומלץ לקבל החלטות לבד או על סמך עצות של "יודעי דבר" ובכל בעיה ושאלה, בהחלט מומלץ לפנות ולהתייעץ באופן אישי עורך דין מנוסה. בדיוק בשביל זה אנחנו כאן עבורך.

התייעצות עם עורך דין תוכל לסייע לך:

- להבין את מצבך המשפטי בכל מקרה לפי נסיבותיו והגורמים המעורבים
- לנהל משא ומתן מול המעסיק וגורמים אחרים המעורבים במקרה שלך
- להגיע להסדר מהיר ללא צורך בהגשת תביעה בבית הדין לעבודה
- להגיש תביעה, כתב הגנה, צו מניעה או כל בקשה משפטית אחרת בשמך
- לנסח, לשנות ולעדכן חוזה עבודה אישי מול החברה המעסיקה אותך
- לממש זכויות במקרים של נכות מעבודה או אובדן כושר עבודה

ועוד.

עורך הדין דורון לוין וצוות המשרד עומדים לרשותך בכל עניין הנוגע לחוקי העבודה בישראל, עם ניסיון משפטי רב ואנשי מקצוע מעולים. ניתן לפנות לשיחה אישית עם עורך דין ובחיפוש אחר מידע משלים בכל בעיה שנתקלת בה, באמצעות הצ'ט בוט של פורטל זכויות העובדים.

במידת הצורך, הצ'ט בוט יחבר אותך לשיחה אישית עם עורך דין תוך דקות וללא המתנה מיותרת.

בכל מקרה ובכל שאלה ניתן להיעזר בצ'ט בוט שלנו בחינם, בכל שעה ולהגיע לתשובות ברורות בכל בעיה משפטית.


עדכון אחרון: 04/09/2022 10:17   
פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!