{if 0} {/if}

פורטל זכויות העובדים מציע טיפים ורעיונות ישומיים שיהפכו גם אותך לעובד/ת טוב/ה יותר!
טיפים ורעיונות ישומיים שיהפכו גם אותך לעובד/ת טוב/ה יותר!
×
x

כלים לחיפוש עבודה

פשוט להיות עובד/ת טוב/ה יותר!

דרגו אותנו:
| דירוגך () בוצע בהצלחה
 (12) דירוגים | דירוג ממוצע (5)
5 stars - based on 12 reviews
Hebrew

העבודה ממלאת את מרבית יומנו ושנותינו. מעבר לפרנסה, עבודה מהווה מקום למימוש עצמי וסיפוק מקצועי, מקום לקשרים חברתיים ולהתמקצעות והתמחות בכל תחום שהוא.

אנו מקדישים זמן רב ללמוד את תחום העבודה שלנו, ומשקיעים זמן בחיפוש עבודה, ראיונות ומבחני התאמה מפרכים, ואז כשסוף סוף אנו מקבלים את העבודה שרצינו, אנחנו נעצרים פעמים רבות, במקום להבין שעלינו להתפתח מקצועית כל הזמן ולהוכיח את תרומתנו למקום העבודה על בסיס יומיומי.

  • האם אתם מנצלים כראוי את יום העבודה שלכם?
  • האם אתם מסתדרים עם הקולגות והמנהלים שלכם היטב?
  • האם אתם נהנים מהעבודה שלכם או מייחלים להגיע הביתה במהרה?

עבודה מהנה ומספקת תתרום לכל פן בחיים שלכם, כולל הפן הזוגי והמשפחתי, וכן תדרבן אתכם להמשיך ולהתפתח בתחום שלכם.

עובדים המשקיעים בעבודה ועושים את כל הנדרש כדי להפוך לעובדים טובים יותר, ראשית, זוכים לסיפוק ומימוש עצמי, ושנית, זוכים לקבל העלאה בשכר, בונוסים ואף לקידום.

לעומתם, עובדים המזניחים את עבודתם, אינם נהנים במקום העבודה ואינם משתפים פעולה עם קולגות או תורמים למקום עבודתם, פוגעים דבר ראשון בעצמם בכך שאינם מרגישים שייכות למקום העבודה, דבר המבודד אותם, ופוגעים באופן מערכתי במקום העבודה והצלחת החברה, לכן תמיד יהיו על הכוונת בסבבי פיטורין ויציבותם הכלכלית לא תהא מובטחת.

לעיתים, גם עובדים המעונינים להשתפר בתפקודם בעבודה וחותרים למען מקצועיות ויעילות מירבית, נתקלים במהמורות בדרכם.

זה יכול להיות מנהל המערים קשיים, הסחות דעת הגורמות לבזבוז זמן, תחושת לחץ ותחרותיות בעבודה, פוליטיקה ארגונית המעכבת קידום, קושי בשילוב הורות יחד עם עבודה תובענית ועוד.

בעבודה צריך ללמוד לעשות נטוורקינג מוצלח בכדי להשפיע, צריך לדעת לנהל משא ומתן על נושאים מגוונים.

צריך ללמוד להסתדר עם סגנונות שונים של אנשים, צריך ללמוד לארגן את הזמן היטב, לנהל פגישות וישיבות אפקטיביות, ולמצוא את הנישה הספציפית הממקסמת את יכולותיכם כעובדים.

עליכם להיות מודעים לנקודות החוזק שלכם בעבודה, ולהביאן לידי ביטוי, כמו גם להיות מודעים לנקודות החולשה שלכם, ולשפר אותן כדי להיות עובדים טובים יותר.

לדוגמא, יש עובדים שהם אסטרטגים מצוינים, אך יחסי האנוש שלהם לוקים בחסר, ויש עובדים יעילים שתמיד עומדים בדדליינים, אך אינם יצירתיים כלל.

טוב יעשו עובדים אלה אם יהיו מודעים לחוזקות והחולשות שלהם, ידגישו את החוזקות וינקטו בכל הצעדים על מנת להשתפר בחולשות.

פורטל זכויות העובדים מציע לגולשים טיפים ועצות להתנהלות יעילה וטובה יותר בעבודה, כמו איך לנצל את הזמן במשרד כמו שצריך, איך להתמודד עם לחץ בעבודה, איך לאזן בין הורות לעבודה ועוד.

כמו כן תוכלו לקרוא כאן סקירות מקצועיות שנכתבו על ידי מומחים בתחום העבודה, כמו גם על ידי אנשי מרכז ד"ר טל המתמחים בייעוץ ואבחון תעסוקתי לעובדים ולבכירים.

אנו מביאים סדרת כתבות שיסייעו לכ עובד הנתקל בקשיים אישיים במקום העבודה, לאבחן את שורש הבעיה, לטפל בה ולהתפתח לכיוונים חיוביים ופרודוקטיביים שיסייעו להתמודד ולתפקד טוב יותר בעבודה.

ליחצו כאן והכנסו לפורום הגדול בישראל לדיני עבודה!


עדכון אחרון: 05/11/2017 09:02   
פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!