ייעוץ אישי בחינם או בתשלום - רק תבחר/י!

לקבלת מידע כללי ללא תשלום - בחינם

ניתן לעשות שימוש באחת משתי האפשרויות הבאות: הפורום של פורטל זכויות העובדים או עמוד הפייסבוק של פורטל זכויות העובדים

יעוץ אישי 24 שעות ביממה

אנחנו מפעילים צ'אט בוט חינמי, שיכול לעזור לכל עובדת ועובד לקבל מענה אישי, ללא המתנה - בכל שעה ובכל יום, כל השנה.

לחצ/י לשיחה עם עו"ד

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
26/04/2015 16:26
אתי 26/04/2015 16:26
לפני שלושה שבועות קרה לי המעביד ועשה לי ישר שימוע עקב שלהערכתו לא ביצעתי את מה שנאמר לי ולהערכתו עשיתי טעות בעבודה שלכאורה חשבתי שזה לטובתו אבל הוא טוען שזה לא בסדר .אמרתי לו שאין לי בעיה ושאני מקבלת כל החלטה שלו מאחר שהוא ראה שאני מקבלת את הפיטורים באהבה הוא שאל אותי מתי אני רוצה לעזוב אמרתי לו בסוף החודש הזה והוא אמר לי שאני יכולה גם עכשו אמרתי לו שאני מעדיפה בסוף החודש לאחר מכן הוא כתב לי מכתב למייל על זה שהוא מפטר אותי עקב הטעות בעבודה צילמתי ולקחתי אחרי כמה ימים הוא קורה לי שוב למשרד ואמר לי מה הבעיה שלי בלעזור אמרתי לו שאני לא מוכנה לעבוד עם סוכן מסויים מביטוח רכב כי הוא אלים צועק ולא לרוחי וגם עקב המשכורת שהוא הבטיח לי שיעלה לי לגבי הסוכן הוא אומר לי שהוא מבטיח שהוא יתנהג אלי יפה ולגבי ההעלה במשכורת הוא טוען שלא מגיע לי היום ברצוני לעזוב שלחתי לו הודעה שאני מסיימת בסוף החודש אבל הוא בוחר להתעלם אני מרגישה שהשימוע היה במטרה להבהיל אותי בלבד שלא אבקש העלאה במשכורת ולהוריד לי את הבטחון הוא מכנה אותי פקידונת כשאני במקור חתמת שמפיקה פוליסות ביטוח ברצוני לעזוב ולקבל מכתב פיטורים ופיצואים של שנתיים עבודה כי המקום הזה לא מתאים לי המעביד עושה הכל בכדי שאתפטר לבד ללא פיצויים וללא מכתב התפטרות מה עלי לעשות נשאר לי שבוע של עבודה והוא לא מתייחס אלי. מה עלי לעשות אשמח שתייעץ לי מה לעשות.

האמור בעמוד זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי.
ההסתמכות על המידע באתר באחריות המשתמש בלבד!

מחשבונים לשימוש חופשי:

מחשבון דמי מילואים   מחשבון דמי לידה   מחשבון דמי אבטלה 
  מחשבון דמי הבראה
   מחשבון הלנת שכר   מחשבון פיצויי פיטורין

לאחרונה פורסמה בפורטל זכויות העובדים סקירה מקצועית בנושא:

הכרה בשעות נוספות שהעובד עבד ללא אישור המעסיק

הפורום
הגדול בישראל לדיני עבודה וזכויות עובדים מנוהל על ידי
משרדו של עורך הדין דורון לוין

ניתן לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מהיר ויעיל באמצעות הצ'ט בוט של פורטל זכויות העובדים

שאלה בנושא: פוטרתי והמעביד התחרט ומתעלם מהשימוע - פורום זכויות העובד ודיני עבודה