ייעוץ אישי בחינם או בתשלום - רק תבחר/י!

לקבלת מידע כללי ללא תשלום - בחינם

ניתן לעשות שימוש באחת משתי האפשרויות הבאות: הפורום של פורטל זכויות העובדים או עמוד הפייסבוק של פורטל זכויות העובדים

יעוץ אישי 24 שעות ביממה

אנחנו מפעילים צ'אט בוט חינמי, שיכול לעזור לכל עובדת ועובד לקבל מענה אישי, ללא המתנה - בכל שעה ובכל יום, כל השנה.

לחצ/י לשיחה עם עו"ד

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
08/08/2014 11:18
לילך רוזן 08/08/2014 11:18
שלום רב!
שמי לילך, ואני מדריכה מובילה בחינוך הבלתי פורמלי של אחד הקיבוצים צמודי שדרות מזה ארבעה חודשים. בתאריכים שבין 8-10.7.2014 לא הגעתי לקייטנה עקב המצב הבטחוני ולאחר שיצאה הנחיה מפיקוד העורף כי בטווח שעד 40 קילומטרים מהרצועה, לא יתקיימו קייטנות. אינני תושבת או חברת הקיבוץ בו אני עובדת. הנסיעה לעבודה הינה נסיעה של כמעט חצי שעה לכל כיוון. לכן, החלטתי לא להסתכן בנסיעה תחת אש והתקפת טילים. את הקייטנה בקיבוץ, החליטו להפעיל כרגיל בניגוד להנחיות בטענה שהם קשובים לפיקוד דרום ולא לעורף.. עד עכשיו לא ברור לי מה זה אומר. החל ביום ראשון ה 13.7 כבר גוייסתי למילואים בצו 8 (עד לרגע זה וטרם שוחררתי, עושה עוד שבת בבסיס). המנהלת שלי התקשרה לפני מספר ימים והחליטה לבשר לי כי לא ברור לה מה יהיה עתידי בעבודה כי עבר יותר זמן שלא הגעתי ובינתיים ״דברים השתנו והילדים עברו תהליך בלעדיי״. האם היא יכולה לפטר אותי? האם היא יכולה להוריד אותי מתפקיד של ״מדריכה מובילה״ לתפקיד זוטר יותר? והאם היא יכולה להתלונן על העובדה שלא הגעתי 3 ימים לפני הצו שמונה בעקבות הנחיית פיקוד העורף? יש לציין כי בתחילת העבודה חתמתי על חוזה העסקה של שנה עם סעיפי משכורת ברורים והגדרת תפקיד של ״מדריכה מובילה״. אודה לכם מאוד על עזרתכם בנושא!

האמור בעמוד זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי.
ההסתמכות על המידע באתר באחריות המשתמש בלבד!

מחשבונים לשימוש חופשי:

מחשבון דמי מילואים   מחשבון דמי לידה   מחשבון דמי אבטלה 
  מחשבון דמי הבראה
   מחשבון הלנת שכר   מחשבון פיצויי פיטורין

לאחרונה פורסמה בפורטל זכויות העובדים סקירה מקצועית בנושא:

הכרה בשעות נוספות שהעובד עבד ללא אישור המעסיק

הפורום
הגדול בישראל לדיני עבודה וזכויות עובדים מנוהל על ידי
משרדו של עורך הדין דורון לוין

ניתן לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מהיר ויעיל באמצעות הצ'ט בוט של פורטל זכויות העובדים

שאלה בנושא: קייטנות בזמן צוק איתן - פורום זכויות העובד ודיני עבודה