{if 0} {/if}

שאלה בנושא עילה לתביעה משפטית - עורכי דין מובילים עונים לשאלות הגולשים בענייני עבודה...
עילה לתביעה משפטית - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
03/09/2015 19:13
היי,

אני מועסק כשנה ו4 חודשים במקום עבודתי, כאשר לפני כחצי שנה הועברתי לתפקיד עם אחריות גדולה יותר והעמלות שלי ירדו באופן משמעותי (אין בחוזה סעיף בנושא זה).

בחצי השנה האחרונה שוחחתי עם סמנכ"ל משאבי האנוש וסמנכ"ל השירות כמה פעמים בנושא התפקיד החדש והשכר, הצעתי לחזור לתפקיד הקודם שהיה מתגמל יותר משמעותית והם סירבו בכל פעם.

ביום ראשון היתה לי שיחה נוספת מול הסמנכ"ל ומול 2 המנהלים הישירים שלי. שאלתי את הסמנכ"ל האם יש לנו לאן להתקדם יחד. הוא אמר שלא, וכפי שהוא רואה את זה מוטב שניפרד, ובבוקר תבוא המזכירה שלו ותוציא לי מכתב יפה ומסודר, נלחץ ידיים וניפרד כידידים. אמרתי לו שזה מקובל עליי ולחצנו ידיים והפגישה הסתיימה

עכשיו קיבלתי סיכום פגישה, ומצויין שם כי אם אני לא מרוצה אני יכול לתת להם מכתב פיטורין

ציטטתי מההקלטה את דברי הסמנכ"ל במייל וציינתי שאני מעוניין לסיים את הסאגה הזו בצורה מכובדת ויפה ושיעמדו בהבטחות שלהם

חובה לציין כי אינני מעוניין להמשיך לעבוד במקום העבודה הנוכחי בשל התנהלות קלוקלת ולא כנה אל מול העובדים

מה אני יכול לעשות ? האם ההקלטה שסותרת את הסיכום שהוציא הסמנכ"ל הינה עילה משפטית ?
06/09/2015 09:10
שלום ויטלי

אם אני מבין נכון אתה הבנת שמפטרים אותך על כל המשתמע מכך, ואילו במכתב סיכום פגישה ניסו לצייר תמונה לפיה אתה מתפטר מהעבודה מתוך בחירה...אם זה אכן המצב, שלח מכתב (לא בעל פה) וציין כי אינך מתפטר מהעבודה מאחר ובשיחה עם סמנכ"ל החברה הוא הודיע לך על פיטוריך ואתה מבקש שיכבד את דבריו, זאת למרות שלא ערך ללך שימוע כחוק.

תראה איך יגיבו ותתקדם משם.

בהצלחה

האמור בעמוד זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי.
ההסתמכות על המידע באתר באחריות המשתמש בלבד!

מחשבונים לשימוש חופשי:

מחשבון דמי מילואים   מחשבון דמי לידה   מחשבון דמי אבטלה 
  מחשבון דמי הבראה
   מחשבון הלנת שכר   מחשבון פיצויי פיטורין

לאחרונה פורסמה בפורטל זכויות העובדים סקירה מקצועית בנושא:

הכרה בשעות נוספות שהעובד עבד ללא אישור המעסיק

הפורום
הגדול בישראל לדיני עבודה וזכויות עובדים מנוהל על ידי
משרדו של עורך הדין דורון לוין

ניתן לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מהיר ויעיל באמצעות הצ'ט בוט של פורטל זכויות העובדים

שאלה בנושא: עילה לתביעה משפטית - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!