{if 0} {/if}

שאלה בנושא לא רוצה להתפטר! - עורכי דין מובילים עונים לשאלות הגולשים בענייני עבודה...
לא רוצה להתפטר! - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
01/04/2015 16:23
כעת אני עובדת בחברת הוט כנציגת קשרי לקוחות כ 4.5 שנים במרחב יקום. לפני שנה עברתי לגיבוי של תפקיד אחר בעבודה איך נשארתי מוגדרת כנציגת אונליין כאשר בפועל עשיתי עבודה קצת שונה.כחלק מהשכר חודשים אני מקבלת בסיס שעתי + עמלות בהתאם לביצועיי.במסגרת העברה לגיבוי נאמר לי כי אני אקבל שכר שעתי + ממוצע עמלות מתפקיד הקודם או עמלות על פי ביצועי בתפקיד החדש הגבוה מבניהם.

כעת שינו את אופן המחלקה ובלי להחתים על חוזה החדש מעבירים את כל המוקד לפעילות אחידה ומודל שכר חדש שפוגע בי מבחינת העמלות ואני מפסידה כאלף שח בחודש. ואין יותר הגנה של הממוצע מהתפקיד הקודם.

כעת ביקשתי ממנהל שלי לדון על הפסקת התעסוקה שלי עקב שינוי זה. נאמר לי כי אני חייבת להגיש מכתב פיטורים ורק אז מחלקת משאבי אנוש תבדוק את הזכאות שלי לקבלת פיצויים מלא. איך אני לא רוצה להתפטר מעצמי אני רוצה להיות מפוטרת עקב הרעת תנאים.
01/04/2015 18:01
שלום אנה

אין כל סיבה שתסכימי להתפטר מהעבודה ולהפסיד את התנאים המגיעים לך במקרה של פיטורין! על פניו, לפי העולה מהתיאור שלך המדובר על הרעת תנאי עבודה מוחשית, המאפשרת לך להתפטר בדין מפוטר, לא קודם שתתני למעסיק אפשרות מעשית לתקן את הרעת התנאים כאמור. אין בכלל ספק כי שינוי חוזה עבודה באופן חד צדדי, במסגרתו נפגע שכר עבודתך אינו דבר שאת צריכה לקבל.

אני ממליץ לך לפנות לקבלת ייעוץ משפטי פרטני באמצעות עורך דין מנוסה ובהקדם האפשרי. בנתיים, אל תחתמי על מסמך כלשהו מול המעסיק.

בהצלחה

האמור בעמוד זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי.
ההסתמכות על המידע באתר באחריות המשתמש בלבד!

מחשבונים לשימוש חופשי:

מחשבון דמי מילואים   מחשבון דמי לידה   מחשבון דמי אבטלה 
  מחשבון דמי הבראה
   מחשבון הלנת שכר   מחשבון פיצויי פיטורין

לאחרונה פורסמה בפורטל זכויות העובדים סקירה מקצועית בנושא:

הכרה בשעות נוספות שהעובד עבד ללא אישור המעסיק

הפורום
הגדול בישראל לדיני עבודה וזכויות עובדים מנוהל על ידי
משרדו של עורך הדין דורון לוין

ניתן לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מהיר ויעיל באמצעות הצ'ט בוט של פורטל זכויות העובדים

שאלה בנושא: לא רוצה להתפטר! - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!