{if 0} {/if}

שאלה בנושא RE: מטפלת במעון יום - עורכי דין מובילים עונים לשאלות הגולשים בענייני עבודה...
RE: מטפלת במעון יום - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
28/12/2023 13:51
אני מטפלת במעון, השנה יש ילד מאוד בעייתי בהתנהגות הוא אף פעם לא יושב בריכוזים לא משתתף בפעילות הוא נושך מרביץ משתולל אין עליו כמעט שליטה ממש בלגן שלם, אבחנו אותו כבר שהוא צריך סייעת פרטית אבל הצוות לא משיג סייעת ואני לבד עליו ועל כל הקבוצה, הוא נחשב בקבוצה שלי ואין לי חיים ממש בעבודה, לא מצליחה לנהל את הקבוצה שלי ולקדם את הילדים אין לי מנוחה ממנו ויש המון תלונות מההורים וכו, אני נואשת, השאלה היא האם המצב הזה חוקי? האם האמא מותר לה להביא את הילד אלי כשאין לי צוות תמיכה בשביל הילד הזה? האם לבעלי המעון מותר להשאיר אותו - הם טוענים שאין להם זכות חוקית להוציא אותו מהמעון ושהעניין באחריות העיריה - למה הטיפול עליו נופל עלי כשאין לי שום אפשרות להסתדר עם זה? מה אני אשמה???!!! אודה למענה דחוף
03/02/2016 13:01
אני מטפלת במעון של ״אמונה״ כבר כמה שנים ועולות לי כבר הרבה זמן כמה שאלות שמציפות אותי כל פעם מחדש אז כך:
1. האם מותר למנהלת להעסיק את המטפלת בתפקידים לא לה כגון : להיכנס למטבח בתור טבחית כשאין טבחית כי היא חולה ואין לה מחליפה והמטפלת צריכה לעזוב את קבוצת התינוקות שלה ולהיכנס למטבח להכין את ארוחת הבוקר או הצהרים? המנהלת אפילו לא מנסה לחפש טבחית מחליפה זמנית למה ? כי היא חוסכת בכח אדם (דרך אגב היא מקבלת בונוס של אלף שקל אם אני לא טועה בזה שהיא חוסכת בכח אדם) ומפילה על המטפלות את העבודה הזאת.
2. מה הנהל של כמה תינוקות צריך שיהיה בקבוצה במעון?
3. יחסיי אנוש של המנהלת כלפיי המטפלות יחס של זילזול, צועקת עלינו .
4.כשמטפלת חולה מכריחים אותה לבא למעון .
03/02/2016 17:35
שלום לך

1. תלוי בהגרת התפקיד ובחוזה העבודה שלך.
2. את צריכה לבדוק מול הנהלת אמונה.
3. ככל והמדובר על התעמרות בעובדים עליך להתריע בפני המנהלת בכתב, ואם לא תתקן דרכיה תוכלי להתפטר עקב הרעת תנאי עבודה.
4. לא חוקי בעליל ואף חמור לאור העובדה כי אתן מטפלות בפעוטות.

בהצלחה
28/12/2023 13:51
אני מטפלת במעון, השנה יש ילד מאוד בעייתי בהתנהגות הוא אף פעם לא יושב בריכוזים לא משתתף בפעילות הוא נושך מרביץ משתולל אין עליו כמעט שליטה ממש בלגן שלם, אבחנו אותו כבר שהוא צריך סייעת פרטית אבל הצוות לא משיג סייעת ואני לבד עליו ועל כל הקבוצה, הוא נחשב בקבוצה שלי ואין לי חיים ממש בעבודה, לא מצליחה לנהל את הקבוצה שלי ולקדם את הילדים אין לי מנוחה ממנו ויש המון תלונות מההורים וכו, אני נואשת, השאלה היא האם המצב הזה חוקי? האם האמא מותר לה להביא את הילד אלי כשאין לי צוות תמיכה בשביל הילד הזה? האם לבעלי המעון מותר להשאיר אותו - הם טוענים שאין להם זכות חוקית להוציא אותו מהמעון ושהעניין באחריות העיריה - למה הטיפול עליו נופל עלי כשאין לי שום אפשרות להסתדר עם זה? מה אני אשמה???!!! אודה למענה דחוף

האמור בעמוד זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי.
ההסתמכות על המידע באתר באחריות המשתמש בלבד!

מחשבונים לשימוש חופשי:

מחשבון דמי מילואים   מחשבון דמי לידה   מחשבון דמי אבטלה 
  מחשבון דמי הבראה
   מחשבון הלנת שכר   מחשבון פיצויי פיטורין

לאחרונה פורסמה בפורטל זכויות העובדים סקירה מקצועית בנושא:

הכרה בשעות נוספות שהעובד עבד ללא אישור המעסיק

הפורום
הגדול בישראל לדיני עבודה וזכויות עובדים מנוהל על ידי
משרדו של עורך הדין דורון לוין

ניתן לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מהיר ויעיל באמצעות הצ'ט בוט של פורטל זכויות העובדים

שאלה בנושא: RE: מטפלת במעון יום - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
כתבות והודעות בפורום
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!