{if 0} {/if}

שאלה בנושא בעיה עם דמי הלידה - עורכי דין מובילים עונים לשאלות הגולשים בענייני עבודה...
בעיה עם דמי הלידה - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
23/07/2017 16:38
הייתי בהסתדרות העובדים ואצל שני עורכי דין הבעיה היא כזאת אני בהריון בחודש 4 , בחודש שני להריון הודעתי על זה למנהלים שלי בכתב מאז הם התחילו לעשות הרעת תנאים מה זה אומר: הם לקחו זוג שהיא מעצבת והוא היה עד לפני שבועיים סוכן שטח והפך למנהל ומאותו רגע הוא החליט שאני לא בא לו בטוב ומעכשיו אני יותר לא יושבת במקום הישיבה שלי שישבתי בו במשך שנתיים ושאני יותר לא מקבלת פגישות ועבודה מפחינתו שאשב ולא יעשה כלום או רק עבודה פקידותית שבפועל אני עובדת במקום כמעצבת מטבחים במשך שנתיים כבר ומקבלת משכורת בסיס פלוס בונוסים בצורה הלא יפה הם כיסו את התחת כי הם מודיעים לי על כך שבשעות הם לא נוגעים לי ובשכר זאת אומר עם היו חוסרים הם יוסיפו את זה למשכורת אבל מה עם זה שאני צריכה חצי שנה עכשיו לסבול את היחס הזה והיחס נוראי כמו לדוגמא המנהל החדש הזה אומר לי קחי את הדברים שלך ותעופי מפה אמרתי לך את יותר לא יושבת במקום הזה את מפריע לי ולתוכניות שלי לא רוצה שיראו אותך כאן רק על זה לפתוח תיק זה מספיק או שאין פה קייס?

כמובן שקיצרתי את הסיפור ממש ויש לי הקלטות ושיחות ולמנהל הראשי לא אכפת הוא יוצא מזה כל הזמן נקי:" אוי לא ידעתי "אוי אני יעשה לו נו נו נו" ולא קוראה כלום בפועל ואני חוזרת כול יום עם כאבי ראש ולחץ דם גבוהה הם עושים את כל זה כדי שאני יקום ואלך לבד יאוש עד ליבוש ואחד העורכי דין שלחו להם מכתב מטעמי והמצב רק החמיר מה עושי ? אני רוצה לקבל את דמי לידה אבל לא בכל מחיר.

האמור בעמוד זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי.
ההסתמכות על המידע באתר באחריות המשתמש בלבד!

מחשבונים לשימוש חופשי:

מחשבון דמי מילואים   מחשבון דמי לידה   מחשבון דמי אבטלה 
  מחשבון דמי הבראה
   מחשבון הלנת שכר   מחשבון פיצויי פיטורין

לאחרונה פורסמה בפורטל זכויות העובדים סקירה מקצועית בנושא:

הכרה בשעות נוספות שהעובד עבד ללא אישור המעסיק

הפורום
הגדול בישראל לדיני עבודה וזכויות עובדים מנוהל על ידי
משרדו של עורך הדין דורון לוין

ניתן לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מהיר ויעיל באמצעות הצ'ט בוט של פורטל זכויות העובדים

שאלה בנושא: בעיה עם דמי הלידה - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!