{if 0} {/if}

שאלה בנושא פגיעה של המנכ"ל והורדת שכר - עורכי דין מובילים עונים לשאלות הגולשים בענייני עבודה...
פגיעה של המנכ"ל והורדת שכר - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
22/04/2017 06:17
שמי דוד עובד בחברה כ 10 שנים, המנכ"ל החדש , התקשר אלי ב 28/3/17(יש לי את ההקלטה של השיחה )ואמר לי שהוא המנכ"ל החדש ואסר עלי לדבר עם המנכ"לית הקודמת ולומר לה שלום, אני התקשרתי אליה ודיברתי איתה כי עבדנו יחד 10 שנים וזה לא הגיוני שאסור לי לדבר איתה, זה נודע למנכ"ל החדש והוא צעק עלי והשפיל אותי .
מאוד נפגעתי ממה שהמנכ"ל החדש עשה לי וב 2/4/17 שלחתי אס אם אס למזכירה שלו ששמה ורשמתי לה את המסרון הבא:
"שלום,המנכ"ל צעק עלי והשפיל אותי ב 29/3/17 בכניסה לבניין של החברה , נפגעתי ממש קשה מההתנהגות הזאת שלו, מסרי בבקשה לו שבמידה ועד סוף השבוע הזה אני לא מקבל ממנו מכתב התנצלות רשמי שכולל חתימה וחותמת חברה אני פונה להסתדרות, לקו לעובד ולבעלים של החברה. בתודה דוד ".
בנוסף,היו לי מספר שיחות בטלפון ופגישה עם בכיר בהנהלה (הפגישה הוקלטה ובה הוא מנסה להפחיד אותי לא להוציא את הסיפור החוצה), שלחתי לבכיר את האס אם אס ששלחתי למזכירה של המנכ"ל ב 5/4/17 .
בנוסף,
עד המקרה השכר שלי היה 6000 שקל , השכר שלי ירד "פתאום" ל 5469 שקל.
בנוסף,
הם הפרישו לי לפנסיה סכומים קטנים יותר ממה שצריך.
בנוסף,
לא שולמו לי לעולם שעות נוספות, למרות שעשיתי המון.

האמור בעמוד זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי.
ההסתמכות על המידע באתר באחריות המשתמש בלבד!

מחשבונים לשימוש חופשי:

מחשבון דמי מילואים   מחשבון דמי לידה   מחשבון דמי אבטלה 
  מחשבון דמי הבראה
   מחשבון הלנת שכר   מחשבון פיצויי פיטורין

לאחרונה פורסמה בפורטל זכויות העובדים סקירה מקצועית בנושא:

הכרה בשעות נוספות שהעובד עבד ללא אישור המעסיק

הפורום
הגדול בישראל לדיני עבודה וזכויות עובדים מנוהל על ידי
משרדו של עורך הדין דורון לוין

ניתן לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מהיר ויעיל באמצעות הצ'ט בוט של פורטל זכויות העובדים

שאלה בנושא: פגיעה של המנכ"ל והורדת שכר - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!