{if 0} {/if}

שאלה בנושא המתנה למכתב פיטורים - עורכי דין מובילים עונים לשאלות הגולשים בענייני עבודה...
המתנה למכתב פיטורים - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
09/12/2016 15:39
שמי ורוניקה עבדתי ברשת שופרסל במשך שנתיים ועשרה חודשים,לפני כחודשיים פוטרתי מעבודתי כי הודעתי למנהלת שאני ממשיכה ללמוד,את הקורסים שהתחלתי לפני חצי שנה זאת אומרת שעבדתי בחצי משרה אך בתלושים האחרונים מופיע מאה אחוז משרה במקום חמישים שזה עוד בעיה שיגליתי.לא היה שימוע ללא התראה מוקדמת הפיטורים התבצעו בשיחת טלפון,היא אמרה לי שהמכתב יגיע בדואר ושלא אצטרך להגיע לקחת אותו ממקום העבודה.לאחר כשלושה שבועות עדיין לא הגיע המכתב לכן התקשרתי למנהלת חשבונות של הסניף כדי לברר מה קורה עם המכתב פיטורים,היא אמרה לי שיש אצלה מכתב הפסקת עבודה לכן הלכתי לשם כדי לקחת את המכתב,מסתבר שזה הודעת עזיבה,התפטרות מצידי ושניגשתי למנהלת הסניף היא אמרה שההחלטה לא בידיים שלה אלא של משאבי אנוש למרות שהיא זאת שאמרה לי שאני מפוטרת ושהיא תנסה לברר בוועד העובדים אם הם יוכלו לעזור,כמובן שהמנהלת לא חזרה אליי לכן נאלצתי לרשום מכתב למשאבי אנוש כדי לערר על ההחלטה שלהם,לאחר כשבועיים דיברתי עם משאבי אנוש והנציגה שדיברה איתי אמרה לי להתקשר בעוד שבוע-שבועיים אחרי כשבוע וחצי דיברתי עם אותה נציגה בטלפון והיא אמרה שאני אקבל השלמת פיצויים ואת המכתב פיטורים בדואר,הופקד לי לחשבון סכום שהוא נמוך לתקופת העבודה שעבדתי ,עברו חודשיים מאז פוטרתי לא יכלתי להגיש בקשה לאבטלה כי לא היה לי את המכתב רק לפני כיומיים היא הודיעה לי שהוא יגיע בדואר השאלה שלי היא האם זה נחשב כהנלת פיצויים ?,האם הם יצטרכו לשלם לי על חודשי האבטלה שפיספסתי,ובנוסף על העוגמת נפש שהם העבירו אותי
תודה לעונים
11/12/2016 08:55
בוקר טוב ורוניקה

לאור העולה משאלתך מוטב לפנות לקבלת ייעוץ משפטי פרטני שכן המעסיק שלך הפרר לכאורה את הוראות החוק, ואם אכן כך הדבר יש לשקול ייצוג משפטי בנושא.

בהצלחה

האמור בעמוד זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי.
ההסתמכות על המידע באתר באחריות המשתמש בלבד!

מחשבונים לשימוש חופשי:

מחשבון דמי מילואים   מחשבון דמי לידה   מחשבון דמי אבטלה 
  מחשבון דמי הבראה
   מחשבון הלנת שכר   מחשבון פיצויי פיטורין

לאחרונה פורסמה בפורטל זכויות העובדים סקירה מקצועית בנושא:

הכרה בשעות נוספות שהעובד עבד ללא אישור המעסיק

הפורום
הגדול בישראל לדיני עבודה וזכויות עובדים מנוהל על ידי
משרדו של עורך הדין דורון לוין

ניתן לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מהיר ויעיל באמצעות הצ'ט בוט של פורטל זכויות העובדים

שאלה בנושא: המתנה למכתב פיטורים - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!