{if 0} {/if}

שאלה בנושא תאונת דרכים בעבודה ותוצאותיה - עורכי דין מובילים עונים לשאלות הגולשים בענייני עבודה...
תאונת דרכים בעבודה ותוצאותיה - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
28/09/2016 10:35
שלום..

אני עובד כשנה וחודשיים בעסק פרטי של מכשירי מים. לפני כ 4 חודשים לערך הייתי מעורב בתאונת דרכים בזמן העבודה, פינו אותי באמבולנס לרמב"ם ושחררו אותי כעבור כמה שעות של בדיקות. עד היום אני סובל מכאבים בגב, צוואר כתף וברך.

מטופל עד היום אצל אורטופדים, פיזיותרפיה וקבוצת תאונת דרכים. הייתי בחופשת מחלה (תאונה). בזמן ששהיתי בבית המעסיק שלי טרח להזכיר לי כל פעם שאני משקר ומנסה "לעשות" כסף קל על חשבון המדינה ועליו.. הוא גם טרח להוריד לי 2000 ש"ח מהתלוש שכר שלי לטובת השתתפות עצמית לרכב. ברצוני להוסיף כי לא דווח על התאונה לחברת ההשכרה והרכב לא נכנס לטיפול ולא בוצעה הערכת שמאי או כל דבר אחר.. הרכב ממשיך לשרת את אחד העובדים. לפני כשבוע חזרתי לעבוד במתכונת מצומצמת.

לאחר שיחה עם בעל הבית הוא החליט שאגיע אליו יומיים לאחר מכן בכדי לסיים את עבודתי.
ביקשתי ממנו את העתק חוזה העבודה שלי אך הוא מסרב להגיש לי אותו (כבר למעלה מחודשיים שאני מבקש.. (יש לי תיעוד) היום הוא התקשר וטען שאני שקרן ומחרחר מלחמה לדבריו ושפיברקתי את התאונה (שיחה מוקלטת) מה עליי לעשות? לא מעוניין להמשיך לעבוד אצלו בכלל! הוא פשוט טורח להשפיל אותי כל שיחה! עליו לשלם לי שעות נוספות של כל התקופה (לא שילם לי כלל) ? האם אני יכול להתפטר מיוזמתי ולמרות זאת לשמור על הזכיות? אשמח לעזרה.

בברכה
28/09/2016 18:29
שלום רוי

לאור הנסיבות המתוארות על ידך עליך להקדים ולפנות לקבלת ייעוץ פרטני באמצעות עורך דין המתמחה בדיני עבודה, ובטרם קבלת החלטות או המשך מגעים מול המעסיק.

בהצלחה

האמור בעמוד זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי.
ההסתמכות על המידע באתר באחריות המשתמש בלבד!

מחשבונים לשימוש חופשי:

מחשבון דמי מילואים   מחשבון דמי לידה   מחשבון דמי אבטלה 
  מחשבון דמי הבראה
   מחשבון הלנת שכר   מחשבון פיצויי פיטורין

לאחרונה פורסמה בפורטל זכויות העובדים סקירה מקצועית בנושא:

הכרה בשעות נוספות שהעובד עבד ללא אישור המעסיק

הפורום
הגדול בישראל לדיני עבודה וזכויות עובדים מנוהל על ידי
משרדו של עורך הדין דורון לוין

ניתן לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מהיר ויעיל באמצעות הצ'ט בוט של פורטל זכויות העובדים

שאלה בנושא: תאונת דרכים בעבודה ותוצאותיה - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!