{if 0} {/if}

שאלה בנושא הודעה מוקדמת - עורכי דין מובילים עונים לשאלות הגולשים בענייני עבודה...
הודעה מוקדמת - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
08/02/2016 05:38
התפטרתי מעבודתי לאחר שנה וחצי בנהיגה . האמת שבחודשים האחרונים לא היה לי טוב בעבודה.בעל הבית שהבטיח לי עוזר נהג .התחיל לא פעם לשלוח אותי לעשות דברים ללא עוזר זאת שבמשך שנה וחודשיים לפני כן היה לי עוזר צמוד .מה גם שבעל הבית לא התיחס ברצינות כשהתרעתי בפניו על צופר באוטו שלא היה פועל . שבוע נתן לי לנסוע ללא צופר עד שעמדתי על שני רגלי האחוריות ואמרתי שככה אני לא יוצא לנסיעות . גם דמי ההבראה לא שולמו לי בחודשי הקייץ כפי הנהוג נאמר לי שאקבל בדצמבר ואז הוא שילם רק 5 ימים ובתעריף נמוך מהמקובל . כול זאת הביא אותי למצוא משהו חילופי והעמיד אותי במצב שאני יכול לתת רק 20 ימים הודעה . בעל הבית דורש 30 כי הוט טוען שמשלם לי גלובלי . אני חושב איזה מין גלובלי זה שאני עובד לפחות 9 שעות ביום אם לא יותר ומדפיס כרטיס בבוקר .מה לעשות ?
08/02/2016 09:37
בוקר טוב חיים

במידה ועבדת במסגרת של משרה מלאה ולפי שכר גלובלי יותר משנה, עליך לתת חודש הודעה מוקדמת במקרה של התפטרות. אם המעסיק חייב לך כספים ו/או לא שילם את המגיע לך לפי חוק כמובן שזה הזמן לדרוש את כל המגיע לך - ועדיף לפנות אליו בכתב בנושא.

בהצלחה

האמור בעמוד זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי.
ההסתמכות על המידע באתר באחריות המשתמש בלבד!

מחשבונים לשימוש חופשי:

מחשבון דמי מילואים   מחשבון דמי לידה   מחשבון דמי אבטלה 
  מחשבון דמי הבראה
   מחשבון הלנת שכר   מחשבון פיצויי פיטורין

לאחרונה פורסמה בפורטל זכויות העובדים סקירה מקצועית בנושא:

הכרה בשעות נוספות שהעובד עבד ללא אישור המעסיק

הפורום
הגדול בישראל לדיני עבודה וזכויות עובדים מנוהל על ידי
משרדו של עורך הדין דורון לוין

ניתן לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מהיר ויעיל באמצעות הצ'ט בוט של פורטל זכויות העובדים

שאלה בנושא: הודעה מוקדמת - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!