{if 0} {/if}

שאלה בנושא פרסום פרטים של מכתב במייל לאדם זר שלא שייך לאירגון שאני עובד בו - עורכי דין מובילים עונים לשאלות הגולשים בענייני עבודה...
פרסום פרטים של מכתב במייל לאדם זר שלא שייך לאירגון שאני עובד בו - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
29/08/2015 07:18
ניסיתי לארגן מפגש חברתי בעבודה , פרסמתי את הזמנה למפגש במייל ושלחתי לאנשי הצוות שאני עובד איתם .במייל היה מפורט תוכנית המפגש .
אחד מאנשי הצוות ענה לי במייל שהוא לא מגיע למפגש זה , כי תוכנית המפגש לא מתאים לו , כי על פי דעתו של חבר שלו ( איש מקצוע בתחום יעוץ ארגוני) יכולים לעלות דברים שלא מתאימים למפגש מסוג זה .נאלצתי לשנות את התוכנית המפגש וחלק ממוזנים נאלצו לבטל את השתתפותם .

שאלה : האם ''חוק הגנת הפרטיות התשמ''א-1981 '' חל על המקרה זה , במיוחד סעיף 5 :''העתקת תוכן של המכתב או כתב אחר שלא נועד לפרסום , או שימוש בתוכנו , בלי רשות מאת הנעמן או כותב , וכל אם אין הכתב בעל ערך היסטורי ולא עברו חמש עשרה שנים ממועד כתיבתו.''
30/08/2015 09:43
שלום מאיר

אני מבין שאתה שואל לגבי העובדה הנטענת על ידך, לפיה אותו עובד התייעץ עם בעל מקצוע באשר לתוכן המכתב...אם הבנתי נכון, איני רואה כאן פגיעה בפרטיות וזה מאד מקובל לקבל מכתב בעל אופי מקצועי, בתחום שאינך מומחה בו, ולהתייעץ עם מי שכן מומחה בתחום.

בהצלחה

האמור בעמוד זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי.
ההסתמכות על המידע באתר באחריות המשתמש בלבד!

מחשבונים לשימוש חופשי:

מחשבון דמי מילואים   מחשבון דמי לידה   מחשבון דמי אבטלה 
  מחשבון דמי הבראה
   מחשבון הלנת שכר   מחשבון פיצויי פיטורין

לאחרונה פורסמה בפורטל זכויות העובדים סקירה מקצועית בנושא:

הכרה בשעות נוספות שהעובד עבד ללא אישור המעסיק

הפורום
הגדול בישראל לדיני עבודה וזכויות עובדים מנוהל על ידי
משרדו של עורך הדין דורון לוין

ניתן לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מהיר ויעיל באמצעות הצ'ט בוט של פורטל זכויות העובדים

שאלה בנושא: פרסום פרטים של מכתב במייל לאדם זר שלא שייך לאירגון שאני עובד בו - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!