{if 0} {/if}

שאלה בנושא תביעה נגד חברת הוט - עורכי דין מובילים עונים לשאלות הגולשים בענייני עבודה...
תביעה נגד חברת הוט - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
04/08/2015 18:46
היי, עבדתי במשך כחודש בחברת תקשורת מוכרת(הוט) יותר נכון משווק שלהם, לאחר כחודש היה לי ריב עם המנהל שלי באמצע הממשמרת והוא אמר לי אני לא חושב שזה יכול לעבוד בנינו יותר, אז אמרתי לו מה שתחליט לא אכפת לי ,הוא אמר לי לך הביתה ואעדכן אותך כבר , כבר הבנתי שפוטרתי ולא היה אכפת לי כי גם רציתי לעזוב, אמרתי לו להשאיר את החולצה של העבודה כאן? הוא אמר כן, השארתי והלכתי, מאותו הרגע לא שמעתי מהמקום עבודה ולא מימנו, זה היב ב2 לחודש וב15 ככה שלחתי לו הודעה שלא נכנסה לי משכורת, לא ענה, אחרי כמה ימים שוב שלחתי לו והוא רשם לי הציק שלך במשרדים אחי תבוא תיקח, במילים האלה, הגעתי לקחת את הציק שהיה על סך 1300 שקל בלבד! 9 ימי עבודה בסהכ רשום בתלוש וכל יום עבדתי 10 שעות, אומנם היה לי איזה יומים מחלה ועוד יומים חופש מסיבות כאלה ואחרות אני משער להערכתי שעבדתי 14 ימים בערך(לא רשמתי שעות לצערי), וששאלתי אותו לפשר הצייק והימים הוא אמר אני יגיע מחר למשרד ואבדוק, לא טרח לעד כמובן כן , באחד הימים שהוצאתי דואר קיבלתי מהחברה מכתב שבו מפורט שכיביכול איני מגיע לעבודה מאותו יום ששלחו אותי הביתה, ולא עונה לכל הטלפונים או הודעות שמשאירים לי המעסיקים, מה שבעצם מעיד על התפטרותי וסיום ההעסקה מרצוני, ידידה שלי מכירה אותו ודיברה איתו (עם המנהל) הוא אמר לה שאני לא עניתי לו לטלופנים ולא להודעות וגם לא למזכירות, מדובר בשקר , מעולם אף אחד לא דיבר איתי ולא שלח שום הודעה, אם היה רוצה יכל להשאיר בוואטספ הודעה כמו שעשה לאורך החודש שעבדתי, והוא לא עשה ולא דיבר איתי על זה אפילו, חודשיים עברו ועד כה לא זומנתי לשימוע ולא לשיחה על סיום העסקתי, ..מבחינה משפטית מה אפשר לעשות עם זה? האם אפשר לתבוע ולקבל סכום כלשהוא?
05/08/2015 11:33
שלום ליאור

על פניו ולפי העולה מדבריך המדוב רעל הליך פיטורים לא תקין שכן לא נערך לך שימוש ולא ניתנה לך הודעה מוקדמת. מאידך, המדובר על תקופת עבודה קצרה ביותר של כחודש ימים ולכן גם אם תגיש תביעה, תוכיח את טענותיך והתביעה תתקבל, הפיצויי לו תזכה יהיה קטן ביותר. שקול האם זה משתלם לך.

בהצלחה

האמור בעמוד זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי.
ההסתמכות על המידע באתר באחריות המשתמש בלבד!

מחשבונים לשימוש חופשי:

מחשבון דמי מילואים   מחשבון דמי לידה   מחשבון דמי אבטלה 
  מחשבון דמי הבראה
   מחשבון הלנת שכר   מחשבון פיצויי פיטורין

לאחרונה פורסמה בפורטל זכויות העובדים סקירה מקצועית בנושא:

הכרה בשעות נוספות שהעובד עבד ללא אישור המעסיק

הפורום
הגדול בישראל לדיני עבודה וזכויות עובדים מנוהל על ידי
משרדו של עורך הדין דורון לוין

ניתן לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מהיר ויעיל באמצעות הצ'ט בוט של פורטל זכויות העובדים

שאלה בנושא: תביעה נגד חברת הוט - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!