{if 0} {/if}

שאלה בנושא בעיות במקום העבודה - עורכי דין מובילים עונים לשאלות הגולשים בענייני עבודה...
בעיות במקום העבודה - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
18/12/2014 10:43
היי,

עבדתי חודש וחצי במקום עבודה שלא נתנו לי בו הפסקה רצופה עפי חוק של חצי שעה ועוד רבע שעה במהלך היום משרה של שמונה וחצי שעות עבודה.

כאשר החלטתי לעצור את זה וכשניגשתי למנכל במטרה להתפטר כי הבנתי שככה זה עובד בחברה הזאת הוא אמר לי "אין לנו בעיה שתצאי 10 דק פה ושם"-מה שתאכלס בעבודה לא הוצע לי מעולם וכאשר הלכתי אפילו לשירותים הייתי טרודה שחלילה לא אתפס לא במקום. ואז כשעניתי למנכל שהם חייבים לתת לי חצי שעה רצופה אז הוא ענה שהוא חושב שאני טועה ושאפילו עפי חוק נראה לו שאין דבר כזה. לא רציתי להתווכח על הנושא כי היה לי כבר ברור מי עומד מולי והבנתי שככה זה פשוט מתנהל שם.

בנוסף העובדים וגם אחד המנכלים מעשנים במשרד עצמו וכשאני התראיינתי למקום העבודה אף אחד לא דאג לציין זאת או לשאול אם הדבר מפריע לי כאשר ברור שזה מפריע וגם זאת הייתה סיבה נוספת להתפטרותי. אני מרגישה שנוצלתי שעבדו עלי ושבזבזתי את זמני. מה עלי לעשות בנידון והאם יש על מה לתבוע אותם?
19/12/2014 12:32
שלום מורן

את צריכה לפנות לעורך דין ולהתייעץ איתו לגבי הזכויות שלך, הן לגבי הפסקה המגיע הלך לפי חוק ובין לגבי העבודה שמי ממנהלי העסק מעשן במקום העבודה - דבר האסור על פי חוק.

האמור בעמוד זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי.
ההסתמכות על המידע באתר באחריות המשתמש בלבד!

מחשבונים לשימוש חופשי:

מחשבון דמי מילואים   מחשבון דמי לידה   מחשבון דמי אבטלה 
  מחשבון דמי הבראה
   מחשבון הלנת שכר   מחשבון פיצויי פיטורין

לאחרונה פורסמה בפורטל זכויות העובדים סקירה מקצועית בנושא:

הכרה בשעות נוספות שהעובד עבד ללא אישור המעסיק

הפורום
הגדול בישראל לדיני עבודה וזכויות עובדים מנוהל על ידי
משרדו של עורך הדין דורון לוין

ניתן לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מהיר ויעיל באמצעות הצ'ט בוט של פורטל זכויות העובדים

שאלה בנושא: בעיות במקום העבודה - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
כתבות והודעות בפורום
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!