{if 0} {/if}

שאלה בנושא התעלמות המעסיק - עורכי דין מובילים עונים לשאלות הגולשים בענייני עבודה...
התעלמות המעסיק - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
28/07/2014 17:46
אני עבדתי בחנות חד פעמי במשך 6 שניים ו8 חודשים התפטרתי עקב מצב רפואי בעניים גם בלשכת התעסוקה לא הענישו אותי והתחלתי לקבל דמי אבטלה ללא עונש של 3 חודשים הבעיה שאני מנסה ליצור קשר עם בעל הבית שלי הוא לא יוצר קשר לא לטוב ולא לרע הוא לא שילם לי פיצויים והוא חייב לי שנתיים הפרשה לפנסיה בנתיים המצב . אני הגשתי לו ככתב שאני הולך להגיש מכתב לבית דין לעבודה במכתב רשמתי לו שאם אין תשובה תוך 14 יום אז הוא לא יצר קשר ואני פניתי לבית דין לעבודה הגשתי כבת אישום המצב עומד בזה שבעל הבית שלי כנרה מתעלם מהפניה לבית דין שהוא קיבל בדואר אני קיבלתי את הזימון ואת הזימון שלו אני פתאום מקבל הביתה דיברתי עם בית הדין הם אמרו לי אני צריך לשלוח אוו ללכת שלוש פעמים לבית הבית אני שלחתי לו את כתב האישום בדואר וזה חזר אלי והיום שלחתי פעם שנייה אני רוצה לקבל עזרה מה אני עושה אחרי הפעם השלישית והאם יש צורך אוו כדאי לקחת עורך דין למשפט בבקשה אם אפשר לקבוע זמן לשיחת טלפון לעזרה אוו עזרה בדרך אחרת.

תודה מראש איתי
29/07/2014 11:45
צור קשר טלפוני עם משרדי לסיוע בנושא.

האמור בעמוד זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי.
ההסתמכות על המידע באתר באחריות המשתמש בלבד!

מחשבונים לשימוש חופשי:

מחשבון דמי מילואים   מחשבון דמי לידה   מחשבון דמי אבטלה 
  מחשבון דמי הבראה
   מחשבון הלנת שכר   מחשבון פיצויי פיטורין

לאחרונה פורסמה בפורטל זכויות העובדים סקירה מקצועית בנושא:

הכרה בשעות נוספות שהעובד עבד ללא אישור המעסיק

הפורום
הגדול בישראל לדיני עבודה וזכויות עובדים מנוהל על ידי
משרדו של עורך הדין דורון לוין

ניתן לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מהיר ויעיל באמצעות הצ'ט בוט של פורטל זכויות העובדים

שאלה בנושא: התעלמות המעסיק - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
כתבות והודעות בפורום
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!