{if 0} {/if}

הוספת תגובה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

הוספת תגובה ל - לינה במקום העבודה
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי *

* (אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
27/06/2016 08:08
אני עובדת בשמירה על חולים מטעם מוסד דתי כשלהו ולפעמים יוצא לי לעשות שבתות, מכיוון שהמוסד דתי (וגם אני) א"א להחליף עובדות באמצע שבת אז מה שקורה זה שאני עובדת בערך 30 שעות רצופות (כולל קצת שעות בשישי ומוצש...), לאחרונה בדקתי את התלוש משכורת שלי וגיליתי שמורידים לי 4 שעות בלילה של שבת (למרות שדיברנו על זה כבר בעבר ולא היו מורידים לי, עכשיו זה משהו חדש) כששאלתי את המנהלת חשבונות היא ענתה לי
שמכיוון שאני מן הסתם ישנה היא לא אמורה לשלם לי על השעות האלה, אחרי שהסברתי לה שלדעתי לנמנם על כורסא לא ממש נקרא לישון ואם זה מה שאני עושה במקום לישון בבית שלי בצורה נוחה בהחלט מגיע לי תשלום, היא טענה שמבחינה חוקית אסור לה להעסיק אותי כ"כ הרבה שעות ברצף ולכן מבחינה חוקית היא לא אמורה לשלם לי על השעות האלה, רציתי לדעת מה אני יכולה לעשות בנידון? האם אני אמורה לוותר על השעות רק בגלל שאסור לה להעסיק אותי? היא בכל מצב עושה את זה...
מה הפיתרון המשפטי נגיד של מטפלות שנמצאות 24 שעות עם אדם? האם גם להם מורידים שעות?

ממש תודה

נ.ב. זה כבר 3 שבתות מאז שקלטתי את זה מה שאומר 12 שעות כפול 1.5 שזה תעריף שבת, ז"א 18 שעות! שזה המון במיוחד לסטודנטית...

פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
מידע לעובדים ולמעסיקים
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!