{if 0} {/if}

הוספת תגובה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

הוספת תגובה ל - RE: RE: פוטרתי והמעביד התחרט ומתעלם מהשימוע
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי *

* (אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
30/04/2015 20:30
שלום לך ,
נשלח אליי במייל השימוע שבוצע אצלו במשרד ב- 14/4/15שבוא נאמר שמפטר אותי על כך שעשיתי פעולה שונה ממה שנתבקשתי ושאודיע לו עד סוף היום לגבי ימי ההודעה ושיעשה הכל בכדי לאשר בקשתי ... רשמתי לו במייל שעד סוף החודש אני אעבוד ובמשרדו אמרתי לו זאת שוב ששאל אותי וגם הוספתי שאשאר בכדי שלא יהיה לו לחץ (סוף חודש לחץ מטורף -לא רציתי לדפוק לו ברז ) אז אמר שאין צורך ושזה בסדר אז אמרתי לו שבכל זאת אשאר עד סוף החודש ואסיים מסודר .... היום ה- 30/4/15 בסוף היום באתי אליו לבקשת מכתב הפיטורין ... ואז אמר לי שלא היה לו זמן היו לו פגישות ושהוא צריך לבדוק מול הנהלת חשבונות ממתי עבדתי ולגבי ימי ההודעה המוקדמת כמה אני צריכה לתת ... הייתי בשוק ואמרתי לו שכבר דיברנו על כך ושאני עד היום הייתי צריכה לעבוד כפי שסוכם במייל הוא אמר פיתאום שאני צריכה לתת עוד שבוע ( אני שנתיים עובדת אצלו - וחודש נותנים ימי הודעה מוקדמת -אך סוכם אחרת במייל ...) זה מקום קטן וששאלתי במהלך היום את הבחורה שבהנהלת חשבונות לגבי מכתב הפיטורין ואם דיבר עימה היא אמרה שהוא בכלל לו פנה אליה בנושא ...אני מרגישה שהוא מזלזל ומנסה לגרום לי להתייאש שאלך בלי הפיצויים הוא בדרך כלל לא משלם פיצויים לאנשים וגורם להם לעזוב ביחסו הלעגני והמשפיל ...פעם גם אמר לי "אני יכול לפטר אותך " ללא סיבה לפני כולם אז אמרתי לו "תפטר " או שביקשתי העלאה הוא אמר "את סתם פקידונת" למרות שהבטיח לאחר 3 חודשי עבודה ראשונים שיעלה לי ב-500 ש"ח עד עכשיו הבטיח ולא קיים .האם אני חייבת לתת שבוע נוסף על אף שסוכם אחרת במייל ? האם הוא מחליט על ימי ההודעה המוקדמת או שהעובד ??? מה עושים ?? אשמח לתשובתך בנושא ...תודה .

פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
מידע לעובדים ולמעסיקים
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!