{if 0} {/if}

שאלה בנושא משרה מלאה חדשה -כמה שאלות - עורכי דין מובילים עונים לשאלות הגולשים בענייני עבודה...
משרה מלאה חדשה -כמה שאלות - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
27/06/2017 16:05
התחלתי עבודה חדשה משרה מלאה 5 ימים בשבוע. יש לי מס' שאלות

1. שאלתי את המעסיקה לגבי מקרה שעוברים 8 שעות שלידעתי זה משרה מלאה(אשמח אם תתקנו ואני טועה כי אומרת 9 שעות זה משרה מלאה)אני יודעת שצריכה לקבל תוספת עבור שעות נוספות וכמה מקבלים על שעות נוספות? היא אומרת שזה שעתי והכל לפי החוק אבל שעות נוספות זה שעות נוספות.

2.ביום הראשון באתי לראיון עבודה (ראיון עבודה זה משו מעשי שנמשך שעה שלאחר מכן המשכתי לעבוד..)היא העבירה כרטיס לעבודה אחרי מספר שעות ואמרה שזה ראיון עבודה ואחכ עבודה סבבה אבל מה אני עושה שרשמה שעות עבודה אחרי מס'שעות בערך אחרי שעתיים שלוש...כאילו מה שהייתי שם וקיבלתי לקוחות לא נחשב לעבודה?

3.נסיעות -התחלתי לעבוד בערך באמצע החודש ואמרה לקנות יומית אחכ אומרת שהיא תשאל תרואה חשבון ותקזז מהחופשי חודשי (כאילו יוצא שאני משלמת חלקית על נסיעות וזה אוטובוס זה המינימום אני לא באה ברכב

ובכללי עפ חוק אני אומרה לקבל דוח שעות חודשי?ומה היא חייבת לרשום בחוזה עבודה?ואם היא מחוייבת להמשיך להפקיד בקרן פנסיה שיש לי ולא בחברת ביטוח אחרת,כי זה מה שאני רוצה לא באלי מיליון ביטוחים ומשכורת חייבת להיות עד 10 לחודש נכון לא אחרי?

סורי על האורך ועל מיליון השאלות רוצה להיות חכמה הפעם, פשוט כבר מעסיקה אחת בעבר עשתה מה לה וחשבה שאני לא יודעת תחוק וכרגע אוטוטו יש לי משפט מולה ולא ממש משעמם לי בחיים ולתבוע מעסיקים רוצה שהכל ילך לפי החוק והסדר! אז מבררת ליתר בטחון!

תודה

האמור בעמוד זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי.
ההסתמכות על המידע באתר באחריות המשתמש בלבד!

מחשבונים לשימוש חופשי:

מחשבון דמי מילואים   מחשבון דמי לידה   מחשבון דמי אבטלה 
  מחשבון דמי הבראה
   מחשבון הלנת שכר   מחשבון פיצויי פיטורין

לאחרונה פורסמה בפורטל זכויות העובדים סקירה מקצועית בנושא:

הכרה בשעות נוספות שהעובד עבד ללא אישור המעסיק

הפורום
הגדול בישראל לדיני עבודה וזכויות עובדים מנוהל על ידי
משרדו של עורך הדין דורון לוין

ניתן לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מהיר ויעיל באמצעות הצ'ט בוט של פורטל זכויות העובדים

שאלה בנושא: משרה מלאה חדשה -כמה שאלות - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!