{if 0} {/if}

שאלה בנושא התנהלות המעסיק ופיטורים לא חוקיים - עורכי דין מובילים עונים לשאלות הגולשים בענייני עבודה...
התנהלות המעסיק ופיטורים לא חוקיים - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
23/05/2017 11:15
יום ראשון באתי לעבודה אחרי כמה ימי מחלה והמנהל אמר לי למה באת אין לי מה לעשות איתך.

התקשרתי למנהל מעליו כמה פעמים במשך היום וסינן אותי.

אני עובדת כוח אדם אז נסעתי לכוח אדם לקבל תשובות למה מפטרים ככה בלי שימוע ועוד במחלה בכוח אדם אמרו שלא יודעים מכלום ויתקשרו למנהל בשביל תשובות ויחזרו אליי. חיכיתי יומיים ולא התקשרו אליי, הלכתי אתמול עוד פעם לכוח אדם ואמרו שזה בטיפול של מנהלת כוח אדם והיא תחזור אליי עם תשובות.

אחרי כמה שעות התקשרתי למנהלת והיא אמרה שלא יודעת מזה בכלל.

עכשיו מה אני אמורה לעשות? אני שלושה ימים יושבת בבית בלי עבודה ומחכה לתשובות, מי ישלם לי על זה בכלל??
מגיע לי בכלל תשלום על הימים האלה שאני יושבת בבית באי ודאות ולא יודעת מה קורה איתי? אף אחד לא מחזיר לי תשובות.

אפשר לעשות משהו בנדון? על הפיטורים ללא שימוע ועוד במחלה?

אני עובדת כמעט 3 חודשים במקום ובהריון חודש שביעי.
עכשיו באתי לכוח אדם ואמרו לי תביא את הימי מחלה שלא הבאתי להם ובהמשך היום יהיה שימוע.

האם כל מה שהם עשו חוקי? מותר לעשות ככה?
אם עכשיו אני יוציא מחלה על ראשון,שני ושלישי כדאי לי בכלל? שווה משהו? לתבוע אותם או לא?
23/05/2017 18:41
שלום לך

ממליץ לך בחום לפנות בהקדם להתייעצות עם עורך דין שיוכל להנחות ולסייע לך. המקרה שאת מתארת מצריך התייחסות משפטית פרטנית, בשל התנהלותו לכאורה של המעסיק.

בהצלחה

האמור בעמוד זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי.
ההסתמכות על המידע באתר באחריות המשתמש בלבד!

מחשבונים לשימוש חופשי:

מחשבון דמי מילואים   מחשבון דמי לידה   מחשבון דמי אבטלה 
  מחשבון דמי הבראה
   מחשבון הלנת שכר   מחשבון פיצויי פיטורין

לאחרונה פורסמה בפורטל זכויות העובדים סקירה מקצועית בנושא:

הכרה בשעות נוספות שהעובד עבד ללא אישור המעסיק

הפורום
הגדול בישראל לדיני עבודה וזכויות עובדים מנוהל על ידי
משרדו של עורך הדין דורון לוין

ניתן לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מהיר ויעיל באמצעות הצ'ט בוט של פורטל זכויות העובדים

שאלה בנושא: התנהלות המעסיק ופיטורים לא חוקיים - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!