{if 0} {/if}

שאלה בנושא RE: המשך עבודה לאחר גיל פרישה - עורכי דין מובילים עונים לשאלות הגולשים בענייני עבודה...
RE: המשך עבודה לאחר גיל פרישה - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
20/03/2017 20:33
שלום שמעון

מאחר והנושא קריטי עבורך, מומלץ להקדים ולפנות לקבלת ייעוץ משפטי פרטני. על פניו, החוק מאפשר לך בהחלט להמשיך לעבוד למרות הגיעך לגיל פרישה. מומלץ כאמור להתכונן באמצעות פגישה אישית עם עורך דין שינחה אותך כיצד לפעול.

בהצלחה
20/03/2017 20:11
שלחתי מכתב למעסיק על רצוני להמשיך לעבוד לאחר גיל פרישה מאחר וזה צורך קיומי. לא צברתי ב-14 שנות עבודתי מספיק זכויות פנסיוניות והפנסיה שאני אמור לקבל יהיה בערך 1000 ש"ח לחודש בנוסף לזה ציינתי שאני לא סובל ממחלות זקנה כמו לחץ דם סוכרת ואני יכול להמשיך לתרום בעבודתי ללא דופי. ציינתי גם שהמשך העבודה יעזור לי לקיים את משפחתי ולהחזיר חובות לבנק ואף לעלות את סכום הצבירה שלי במבטחים. וגם דחיית קבלת קצבת הזקנה תגדיל לי באחוזים נוספים בגיל 70 וימנע את הדרדרות משפחתי למעגל העוני. קבלתי תשובה שידונו בבקשה כחודש לפני הפרישה אך מאחר והבנק שבו אני עובד ההתייעלות וצימצום עובדים הסיכוי קלוש מאד. מבקש את תגובתכם. תודה.
20/03/2017 20:33
שלום שמעון

מאחר והנושא קריטי עבורך, מומלץ להקדים ולפנות לקבלת ייעוץ משפטי פרטני. על פניו, החוק מאפשר לך בהחלט להמשיך לעבוד למרות הגיעך לגיל פרישה. מומלץ כאמור להתכונן באמצעות פגישה אישית עם עורך דין שינחה אותך כיצד לפעול.

בהצלחה

האמור בעמוד זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי.
ההסתמכות על המידע באתר באחריות המשתמש בלבד!

מחשבונים לשימוש חופשי:

מחשבון דמי מילואים   מחשבון דמי לידה   מחשבון דמי אבטלה 
  מחשבון דמי הבראה
   מחשבון הלנת שכר   מחשבון פיצויי פיטורין

לאחרונה פורסמה בפורטל זכויות העובדים סקירה מקצועית בנושא:

הכרה בשעות נוספות שהעובד עבד ללא אישור המעסיק

הפורום
הגדול בישראל לדיני עבודה וזכויות עובדים מנוהל על ידי
משרדו של עורך הדין דורון לוין

ניתן לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מהיר ויעיל באמצעות הצ'ט בוט של פורטל זכויות העובדים

שאלה בנושא: RE: המשך עבודה לאחר גיל פרישה - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!