{if 0} {/if}

שאלה בנושא התנהלות מול לשכת התעסוקה - עורכי דין מובילים עונים לשאלות הגולשים בענייני עבודה...
התנהלות מול לשכת התעסוקה - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
22/01/2017 15:09
בסוף חודש ספטמבר האחרון פוטרתי מעבודתי והתחלתי לחתום בלשכת התעסוקה. התביעה שלי לביטוח לאומי בעבור דמי אבטלה אושרה אך התחלתי לקבל דמי אבטלה בדילוג של חודש מאחר וקיבלתי משכורת הודעה מוקדמת מהמעסיק האחרון שלי.

לשכת התעסוקה בה אני חותם מערימה עליי קשיים וטוענת שאני מסרב לעבודות שהם נותנים לי למרות שזה אינו נכון וביצעתי כל מה שנתבקשתי, חתמתי ביום ובזמן שנדרשתי, הלכתי לראיונות עבודה, שלחתי קורות חיים וכו.

לאחר ראיון עבודה אחד בלבד בו נרשם במפורש שאיני מתאים (לא נרשם שאני מסרב עבודה ) החליטה הפקידה באופן שרירותי שאני מסרב עבודה ועקב זאת קיבלתי מכתב ששולל ממני חלק נכבד ולמעשה כמעט הכל מדמי האבטלה שלי רטרו. כאשר קצבאות עתידיות לא ישלמו בכלל קדימה עד תחילת מרץ. נקבעה לי וועדת ערר ונאמר שעלי להמשיך לחתום (למרות שאיני מקבל על כך תשלום ) מה עליי לעשות ? זה נוהל תקין ? יש באפשרותם ובסמכותם לשלול ממני את הזכויות שלי כך?

הערה: אני מוגדר מובטל חוזר (הגשתי תביעה לפני 4 שנים פחות חודש בערך) וממה שנאמר לי אני כבר לא בסטטוס הזה כרגע.

האמור בעמוד זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי.
ההסתמכות על המידע באתר באחריות המשתמש בלבד!

מחשבונים לשימוש חופשי:

מחשבון דמי מילואים   מחשבון דמי לידה   מחשבון דמי אבטלה 
  מחשבון דמי הבראה
   מחשבון הלנת שכר   מחשבון פיצויי פיטורין

לאחרונה פורסמה בפורטל זכויות העובדים סקירה מקצועית בנושא:

הכרה בשעות נוספות שהעובד עבד ללא אישור המעסיק

הפורום
הגדול בישראל לדיני עבודה וזכויות עובדים מנוהל על ידי
משרדו של עורך הדין דורון לוין

ניתן לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מהיר ויעיל באמצעות הצ'ט בוט של פורטל זכויות העובדים

שאלה בנושא: התנהלות מול לשכת התעסוקה - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!