{if 0} {/if}

שאלה בנושא הכוונה לגבי הזכויות שלי - עורכי דין מובילים עונים לשאלות הגולשים בענייני עבודה...
הכוונה לגבי הזכויות שלי - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
26/10/2016 19:07
בירצוני לקבל הכוונה בדבר .
ליפני שנה עבדתי בחברת כוח אדם בניקיון משרדים לאחר שנתי שאני עובדת בחברה עברתי ארוע טראומתי שניגרם כתוצאה מפריצה למקום .
אני עבדתי במחלקת חינוך באחת מהעיריות בארץ מובע הדברים שניכנסים לשם המון אנשים מוקרים יותר מוקרים פחות .
בשעה שאני מנקה ומרוקנת פחים ניכנסתי למטבח כשמולי נעמד אדם כשגבו מופנה אלי ניגשתי אליו בשאלה אם הוא צריך עזרה אך הוא לא זז ולו מש ובאותה השניה אני קולטת בתוך השקית שבחדו ארנק שזהה לשלי אני שואלת אותו אם זה ארנקי אך הוא נילחץ וצעק שלא אני מיד הבנתי שנישדדתי איני יודעת מהחכן הגחעו לי כוחותי ונילחצתי בו כשאני מושכת את השקית אלי וצורחת גנב גנב הוא מהלחץ הדף אותי בחוזקה על המשקוף השליך הכול על הריצפה וברח כתוצאה מיזה ניפגעתי בכתף ימין לא עבדתי תקופה קובלתי מיביטוח לאומי עבור חודשים ימי מחלה ובזה זה ניגמר .
הגשתי תלונה במישטרה ומאז פחדתי לחזור למקום העבודה לאחר מספר חודשים ביקשתי מיכתב פיטורין כדי לחתום בלישכה ונענתי בסירוב אני עדיין סןבלת מהמכה ואני עוברת פיזוטרפיות בכתף ובזרוע
רציתי לדעת אם מגיע לי פיצויים או כול דבר אחר מהם וכיצד מתנהלים בנושא .

אשמח להכוונה כי איני בקיאה בנושא
תודה
27/10/2016 10:21
שלום אתי

אני ממליץ לך לפנות להתייעצות אישית עם עורך דין המתמחה בדיני עבודה על מנת לבדוק את זכויותיך והאפשרויות העומדות בפניך.

בהצלחה

האמור בעמוד זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי.
ההסתמכות על המידע באתר באחריות המשתמש בלבד!

מחשבונים לשימוש חופשי:

מחשבון דמי מילואים   מחשבון דמי לידה   מחשבון דמי אבטלה 
  מחשבון דמי הבראה
   מחשבון הלנת שכר   מחשבון פיצויי פיטורין

לאחרונה פורסמה בפורטל זכויות העובדים סקירה מקצועית בנושא:

הכרה בשעות נוספות שהעובד עבד ללא אישור המעסיק

הפורום
הגדול בישראל לדיני עבודה וזכויות עובדים מנוהל על ידי
משרדו של עורך הדין דורון לוין

ניתן לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מהיר ויעיל באמצעות הצ'ט בוט של פורטל זכויות העובדים

שאלה בנושא: הכוונה לגבי הזכויות שלי - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!