{if 0} {/if}

שאלה בנושא התפטרות מעבודה כמלצרית - עורכי דין מובילים עונים לשאלות הגולשים בענייני עבודה...
התפטרות מעבודה כמלצרית - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
28/09/2016 14:09
שלום, אני עובדת כבר חודש כמלצרית במסעדה אבל לא מקבלת משמרות כמעט (והמעט שאני כן מקבלת הן בדרך כלל סטנדביי או תגבור שלרוב לא קוראים לי ואני סתם ממתינה בבית).. לפני שלושה שבועות המנהל לקח אותי לשיחה ואמר לי שהוא מודע לזה שאני לא מקבלת משמרות וזה ישתנה עוד חודש כשאנשים עוזבים ללמוד.. אך בינתיים במשמרות שאני כן עובדת אז המשכורת לא טובה ביחס למקומות אחרים באזור ואני שוקלת לעזוב (בין היתר כי אני לא יכולה להרשות לעצמי עוד לשריין ערבים למשמרות בעבודה כשבסוף אני לא עובדת ולא מקבלת כסף שהייתי יכולה לקבל במקום אחר באותו הזמן). כשסיימתי את ההתלמדות הוא החתים אותי על מסמכים, קראתי אותם כמובן וזה היה נראה כמו תנאי העסקה רגילים ושום דבר לא בלט לעין לרעה אך לא נתנו לי העתק ועכשיו כשאני שוקלת לעזוב צצות לי חרדות שהיה שם סעיף שכלל חובה לעבוד לכמה חודשים או משהו דומה (מלצרים אחרים שהגיעו אחריי לא הוחתמו כמוני על שום דבר אבל הוא אמר להם בעל פה שהוא לוקח אותם לעבודה רק אם הם מתכוונים להישאר לפחות 4 חודשים)

השאלה שלי היא האם תיאורטית זה חוקי שיכניס סעיף מעין זה לחוזה ואם כן אז האם יש יכולה להיות עילה להפר זאת כמו העובדה שאני לא מקבלת משמרות ובאלה שאני כן מקבלת אני בדרך כלל לא נקראת לכלל לעבודה או נקראת להיות "סטנדביי" מהמסעדה ובסוף עדיין לא עולה למשמרת?

תודה!! נעמה
28/09/2016 18:15
שלום נעמה

את יכולה להרגיש חופשיה להתפטר בכל רגע בכפוף למתן הודעה מוקדמת (יום אחד לכל חודש). אין כל סיבה שלפיה ניתןו לחייב מלצר להשאר במקום העבודה, לא כל שכן אם אינך מקבלת משמרות.

בהצלחה

האמור בעמוד זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי.
ההסתמכות על המידע באתר באחריות המשתמש בלבד!

מחשבונים לשימוש חופשי:

מחשבון דמי מילואים   מחשבון דמי לידה   מחשבון דמי אבטלה 
  מחשבון דמי הבראה
   מחשבון הלנת שכר   מחשבון פיצויי פיטורין

לאחרונה פורסמה בפורטל זכויות העובדים סקירה מקצועית בנושא:

הכרה בשעות נוספות שהעובד עבד ללא אישור המעסיק

הפורום
הגדול בישראל לדיני עבודה וזכויות עובדים מנוהל על ידי
משרדו של עורך הדין דורון לוין

ניתן לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מהיר ויעיל באמצעות הצ'ט בוט של פורטל זכויות העובדים

שאלה בנושא: התפטרות מעבודה כמלצרית - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!