{if 0} {/if}

שאלה בנושא שאלה על דיני עבודה - עורכי דין מובילים עונים לשאלות הגולשים בענייני עבודה...
שאלה על דיני עבודה - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
15/09/2016 16:05
היי שאלה בנושא של דיני עבודה.קצת ארוך אבל זה לצורך הבנה של המקרה.
אני עובדת במקום העבודה שלי מזה כשנתיים.
מאז ומתמיד הבוס שלי היה אדם קשה אם מבחינת היחס שלו (דיבור לא יפה, העלבות מכוונות וכו').
נשארתי במקום העבודה משתי סיבות: גם העובדה שבניתי שם הכל מאפס כי נכנסתי לעבוד אחרי שהעסק היה פעיל במשך חצי שנה בלבד וגם כי השכר היה מאוד טוב עבורי בהתחשב בשעות העבודה.
הבוס שלי אוהב דיוק, ברמה שאם אני מאחרת אפילן ב2 דקות (על השעון-וזו לא הגזמה) זה הופך למלחמת עולם ברמה שזה הגיע למצבים שהוא היה אומר לי ללכת הביתה.
המקרה הזה חזר על עצמו מספר פעמים ועל הימים שהוא שלח אותי הביתה ומנע ממני לעבוד-לא קיבלתי שכר.
אחרי שנה שעבדתי, התחתנתי ונכנסתי להיריון והוא לא אהב את זה אז ניסה לגרום לי ללכת כל הזמן. היה מדבר בצורה מעליבה, לא מתחשב במצב של ההיריון וכו'.
לפני שבוע חזרתי מחופשת לידה בת כמעט חצי שנה, בפרק הזמן שלא הייתי הכשרתי עובדת שתיכנס לנעליי במטרה ששנינו נישאר. כשחזרתי, אצל שנינו נותרה תחושת חוסר הביטחון במקום העבודה כי יש המון שעות מתות. ביומיים האחרונים הילד שלי היה מתעורר המון בלילה ולכן הייתי מתקשה להגיע בזמן בבוקר, אבל האיחורים לא היו עולים על 5 דקות. ביומיים האלה הוא העיר לי ואמר לי באיום "תזהרי שלא נחזור לימים שהייתי אומר לך להסתובב וללכת".
היום איחרתי ב4 דקות והוא צעק עליי ואמר לי ללכת.
בגלל ההשפלה מול כל העובדים פשוט הסתובבתי והלכתי בלי להגיב.
ימים כאלה לא מחושבים לי בשכר ואז השכר שלי נפגע.
האם זה חוקי לשלוח אותי הביתה בלי האפשרות לשלם לי ומנגד עדיין להעסיק אותי כרגיל?
אין בנינו גם שום חוזה עבודה.
אשמח לתשובה

האמור בעמוד זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי.
ההסתמכות על המידע באתר באחריות המשתמש בלבד!

מחשבונים לשימוש חופשי:

מחשבון דמי מילואים   מחשבון דמי לידה   מחשבון דמי אבטלה 
  מחשבון דמי הבראה
   מחשבון הלנת שכר   מחשבון פיצויי פיטורין

לאחרונה פורסמה בפורטל זכויות העובדים סקירה מקצועית בנושא:

הכרה בשעות נוספות שהעובד עבד ללא אישור המעסיק

הפורום
הגדול בישראל לדיני עבודה וזכויות עובדים מנוהל על ידי
משרדו של עורך הדין דורון לוין

ניתן לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מהיר ויעיל באמצעות הצ'ט בוט של פורטל זכויות העובדים

שאלה בנושא: שאלה על דיני עבודה - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!