{if 0} {/if}

שאלה בנושא המאבק האישי שלי - עורכי דין מובילים עונים לשאלות הגולשים בענייני עבודה...
המאבק האישי שלי - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
29/06/2016 15:08
שלום, שמי אהובה. נשואה פלוס 2. גאה בעבודה שלי ובפרנסה שאני מביאה בכבוד הביתה אף שאנחנו לא מצליחים לגמור את החודש ולצאת מהמינוס אנחנו עובדים קשה ונאבקים לכלכל את בנותיי בכבוד. לאחר שנכנסתי להריון קיבלתי פתאום מכתב לשימוע לפני פיטורין.

אמנם אני מועסקת במקום שנמצא כיום בצמצומים אך זהו ארגון גדול שיש בו מעל אלף עובדים. לכן לפטר אישה בהריון נשמע לי לא הוגן ולא הגיוני.

חשבתי לתומי שבמדינת חוק כמו ישראל החוק מגן על נשים במצבי, אך מסתבר שלא בהכרח. החלטה לאחר השימוע לא קיבלתי. רק לפני שבוע, כשכבר יצאתי לשמירת הריון, הגיע שליח עם הבשורה שעד סוף החודש אני מפוטרת. עוד נכתב שם שיפנו לקבלת אישור ממשרד הכלכלה.

ב1.7 הייתי אמורה כבר לקבל קביעות. ובמקום זה כעת עליי לדאוג ולחשוש מאין יבוא עזרי. במקום יציבות בעבודה אני מרגישה שאני נופלת לתהום.

כמעט. כמעט הצלחתם לייאש אותי. אך לא איכנע. לא ארים ידיים.

אילחם עד הסוף על העוול שנעשה לי כאישה בהריון שעומדת על סף פיטורים שלא כצדק. לא תצליחו להשתיק אותי ולדכא אותי ולייאש. אני עובדת במקום הזה כבר 4 שנים ואף הייתי מועמדת למצטיינת. הרווחתי את מקומי ביושר ובכבוד.

עשיתי תמיד כל מה שמצופה ממני ומעבר. למה נגזר עליי כעת לחשוש מן העתיד? לא לדעת מאיפה ואיך אכלכל את ילדיי? איך אשלם עבור המשכנתא והגנים והמעונות?

אני לא מבקשת תרומות. אני מבקשת את מה שמגיע לי. עיזרו לי במאבק שלי, כי היום זו אני, מחר אלה יכולות להיות אתן.

האמור בעמוד זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי.
ההסתמכות על המידע באתר באחריות המשתמש בלבד!

מחשבונים לשימוש חופשי:

מחשבון דמי מילואים   מחשבון דמי לידה   מחשבון דמי אבטלה 
  מחשבון דמי הבראה
   מחשבון הלנת שכר   מחשבון פיצויי פיטורין

לאחרונה פורסמה בפורטל זכויות העובדים סקירה מקצועית בנושא:

הכרה בשעות נוספות שהעובד עבד ללא אישור המעסיק

הפורום
הגדול בישראל לדיני עבודה וזכויות עובדים מנוהל על ידי
משרדו של עורך הדין דורון לוין

ניתן לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מהיר ויעיל באמצעות הצ'ט בוט של פורטל זכויות העובדים

שאלה בנושא: המאבק האישי שלי - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!