{if 0} {/if}

שאלה בנושא מימוש זכויות בהריון - שאלה - עורכי דין מובילים עונים לשאלות הגולשים בענייני עבודה...
מימוש זכויות בהריון - שאלה - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
25/06/2016 21:45
עבדתי במשרד עו"ד כשלוש שנים. בשנה האחרונה נכנסתי להריון ומחודש חמישי קיבלתי שמירת הריון. הבוס לא קיבל את זה טוב בלשון המעטה ובכמה שיחות שניהלנו כבר טרח לציין שאינו מעוניין שאני אחזור כי עכשיו יהיה לי קשה עם כמה ילדים ושהוא לא יכול להעסיק מישהי אחרת רק לכמה חודשים עד שאשוב (כאילו שזה לא קורה בשוק העבודה). כשילדתי, לא טרח להתקשר להגיד מזל טוב, למרות שבמשרד ידעו.
השבוע הייתי במשרד כדי לקחת שיק משכורת שלי באיחור והוא אמר לי שאם אני רוצה לחזור לעבוד בכל זאת, אז הוא מתכוון להעסיק אותי לחודשיים על פי חוק ואז לפטר אותי. לצערי, לא הקלטתי את השיחות האלה.. האם הוא יצא פטור אם יעסיק אותי רק לחודשיים?

חוצמזה, שעם גישה ויחס כזה בכלל לא בא לי לחזור למקום העבודה הזה ולא נראה לי שזה בכלל חוקי לנהוג כך בנשים שיצאו לשמירת הריון או חופשת לידה. יש משהו שניתן לעשות או פשוט להתפטר כי הוא די מאלץ אותי לעשות את זה..

האמור בעמוד זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי.
ההסתמכות על המידע באתר באחריות המשתמש בלבד!

מחשבונים לשימוש חופשי:

מחשבון דמי מילואים   מחשבון דמי לידה   מחשבון דמי אבטלה 
  מחשבון דמי הבראה
   מחשבון הלנת שכר   מחשבון פיצויי פיטורין

לאחרונה פורסמה בפורטל זכויות העובדים סקירה מקצועית בנושא:

הכרה בשעות נוספות שהעובד עבד ללא אישור המעסיק

הפורום
הגדול בישראל לדיני עבודה וזכויות עובדים מנוהל על ידי
משרדו של עורך הדין דורון לוין

ניתן לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מהיר ויעיל באמצעות הצ'ט בוט של פורטל זכויות העובדים

שאלה בנושא: מימוש זכויות בהריון - שאלה - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!