{if 0} {/if}

שאלה בנושא מעסיק דורש לקבל מכתב פיטורים ושאשלם קנס. - עורכי דין מובילים עונים לשאלות הגולשים בענייני עבודה...
מעסיק דורש לקבל מכתב פיטורים ושאשלם קנס. - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
04/05/2016 15:46
שלום רב,
התחלתי לפני כעשרה חודשים לעבוד בחברת אבטחה, יצאתי לקורס שמונה ימים וחתמתי על שנת התחייבות, ההסכם היה שאעבוד באתר מסויים. וכפי שסוכם בעל פה מול אחראי האבטחה שאעבוד באותו האתר רק בקרים - כך היה.
לאחר כשישה חודשים אחראי האבטחה קודם ועזב את הסניף, מאז ההתנהלות נעשתה מול מנהל הסניף.
התייצבתי למילואים ושכחזרתי מנהל הסניף הודיע לי שהסכם זה לא אפשרי יותר, ושאם ארצה אלך לעבוד בעיר אחרת.(הפרת הסכם). המשרה החדשה הצריכה ממני לעשות השלמת קורס של עוד שישה ימים, ומנהל האבטחה דרש ממני לחתום על עוד חודשיים התחייבות.
הסכמתי לעבוד באתר אחר מאשר להישאר בלי עבודה, יש לציין שלכל אורך ההתנהלות המעסיק לא היה מוכן לשחרר אותי ללא קנס.
עבדתי במשך חודשיים באתר אחר בעיר אחרת עם זמן נסיעות גבוה.
לאחר כחודשיים טסתי לשבוע בידיעה, בהבנה והסכמה, כשחזרתי היה מאבטח אחר באתר ומנהל הסניף זימן אותי לשיחה לאחר כשבוע שלא עבדתי, הסביר לי שהוא צריך מאבטח שיהיה במספר אתרים, במידה ומישהו טס וחו"ל או חולה שיוכל לעבוד במספר מקומות. (שונה ממה שסוכם.)
הותיר אותי שבוע נוסף ללא משמרות.
לאחר כשבוע ישבנו לשיחה והסביר לי שהאופציה היחידה היא אתר שנמצא אומנם קרוב, אך הוריד לי בשכר בשלושה שקלים, והעבודה עצמה היא שמירה, לא אבטחה.
סיכמנו גם כן שאחזור לעבוד באתר הקודם למשך שבועיים ואז נחליט מה נעשה, לאחר כשבוע שלח לי הודעה שאינני משובץ שבוע הבא, שאלתי למה והשיב כי יש קיצוצים בשעות, שוב..
שבוע ללא עבודה.
לאחר שחשבתי על זה סיכמנו שאנסה שם, באתר השמירה, ניסיתי שלושה ימים והעבודה לא לטעמי, לא בשבילי.
מתחילת השבוע אני מנסה להשיג אותו בטלפון והודעות והוא לא עונה ולא מגיב, במשך שלושה ימים הלכתי למשרד פיזית ורק היום היה, דיברנו על העניין והחזרתי את כל הציוד וביקשתי להשתחרר אם אינו מסוגל לספק לי מה שסוכם בהתחלה או אפילו לאחר מכן, הוא מבקש שאשלח מייל עם הפסקת עבודה, בכדי להכין גמר חשבון שאשלם על הזמן הנותר.
ההתנהלות שלו מולי הייתה מזעזעת לאורך כל הזמן, סינונים של הודעה, שיחות, יחס משפיל.
מה עושים? לא עשיתי דבר אחד פסול מול החברה, לא הגיוני שאשלם להם כסף על הפרות וזלזול שנעשו מולי.
אשמח לעצות, תודה.

האמור בעמוד זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי.
ההסתמכות על המידע באתר באחריות המשתמש בלבד!

מחשבונים לשימוש חופשי:

מחשבון דמי מילואים   מחשבון דמי לידה   מחשבון דמי אבטלה 
  מחשבון דמי הבראה
   מחשבון הלנת שכר   מחשבון פיצויי פיטורין

לאחרונה פורסמה בפורטל זכויות העובדים סקירה מקצועית בנושא:

הכרה בשעות נוספות שהעובד עבד ללא אישור המעסיק

הפורום
הגדול בישראל לדיני עבודה וזכויות עובדים מנוהל על ידי
משרדו של עורך הדין דורון לוין

ניתן לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מהיר ויעיל באמצעות הצ'ט בוט של פורטל זכויות העובדים

שאלה בנושא: מעסיק דורש לקבל מכתב פיטורים ושאשלם קנס. - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!