{if 0} {/if}

שאלה בנושא סיום עבודה - עורכי דין מובילים עונים לשאלות הגולשים בענייני עבודה...
סיום עבודה - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
29/04/2016 08:10
עקב הרעת תנאים של המעביד שלי , לאחר שנתיים וחצי של עבודה , כתבתי מכתב למעסיק , נתתי לו הודעה מוקדמת של חודש והתפטרותי , יום העבודה האחרון היה 6 במרץ.
סיבה נוספת להתפטרות היתה אי העברה של ההפרשות הסוציאליות במשך כחצי שנה לקופת הפנסיה שלי וגם כאשר העביר את הכספים לאחר חצי שנה , העביר רק חלק מהכספים וזאת רק לאחר שאני פניתי לקרן הפנסיה ודרשתי מהם להוציא מכתב למעסיק . בנוסף את המשכורות האחרונות קיבלתי באיחור של כמעט חודש ימים לאחר שהמעסיק רצה לשלם לי רק עבור השעות שעבדתי בפועל ולא המשכורת החודשית שקיבלתי במשך תקופת עבודתי.
לפי מיטב הבנתי , התפטרתי בנוהל מפוטר ואני זכאי לתשלום מלא של הפיצויים והפרשים לפי המשכורת האחרונה בהתאם למספר השנים והחודשים שעבדתי.
גם גמר חשבון , למרות בקשתי , פדיון חופשה, הבראה , הפרשים שלא שולמו לא בוצעו עד היום כחודש וחצי לאחר סיום עבודתי.
מה עלי לעשות ואיך הכי נכון לפעול על מנת לשמור על זכויותי במקרה הנ״ל?
תודה
01/05/2016 17:02
שלום יונתן

לפני שמתפטרים בדין מפוטר עקב הרעת תנאי עבודה יש לתת למעסיק הזדמנות לתיקון הרעת התנאים, באמצעות פניה אליו בכתב. לאור האמור בשאלתך, מוטב לפנות לקבלת ייעוץ משפטי פרטני על מנת שתדע כיצד לפעול.

בהצלחה ושבוע טוב

האמור בעמוד זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי.
ההסתמכות על המידע באתר באחריות המשתמש בלבד!

מחשבונים לשימוש חופשי:

מחשבון דמי מילואים   מחשבון דמי לידה   מחשבון דמי אבטלה 
  מחשבון דמי הבראה
   מחשבון הלנת שכר   מחשבון פיצויי פיטורין

לאחרונה פורסמה בפורטל זכויות העובדים סקירה מקצועית בנושא:

הכרה בשעות נוספות שהעובד עבד ללא אישור המעסיק

הפורום
הגדול בישראל לדיני עבודה וזכויות עובדים מנוהל על ידי
משרדו של עורך הדין דורון לוין

ניתן לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מהיר ויעיל באמצעות הצ'ט בוט של פורטל זכויות העובדים

שאלה בנושא: סיום עבודה - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!