{if 0} {/if}

שאלה בנושא הפסקת עבודה - עורכי דין מובילים עונים לשאלות הגולשים בענייני עבודה...
הפסקת עבודה - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
11/04/2016 13:27
האם כאשר מקום העבודה באופן הדדי מחליט ביחד עם העובד על הפסקת עבודה, האם ניתן לחתום מיד על אבטלה ?
כמו כן בהנחה שמקום העבודה הגיע להסכמה עם העובד מה זכויות הפיצויים המגיעות ומה יכול להיפגע ?
12/04/2016 10:34
שלום לך

אם הפסקת העבודה פירושה פיטורים ביוזמת המעסיק ניתן לפנות ולחתום בלשכת התעסוקה ולקבל דמי אבטלה. עובד שפוטר מעבודתו לאחר 12 חודשי עבודה או יותר זכאי לקבל פיצויי פיטורים לפי חוק.

בהצלחה
12/04/2016 13:34
היי,

מה לגבי פיצויים, אני עובד כ-5 שנים, האם מבחינת הפיצויים אני מקבל את אותם פיצויים אם אני מתפטר או לחלופין מפוטר?
מלבד חתימה בלשכת התעסוקה שבה אני אמור לחכות 60-90 יום עד שאוכל לחתום במקרה של התפטרות, מה עוד ההבדל?
12/04/2016 13:50
שלום שוב

עובד שבוחר להתפטר יכול לשחרר את כספי הפיצויים שנצברו בקרן הפנסיה שלו, ולא מעבר לכך. יש יתרון כלכלי מובהק מבחינת תשלום פיצויים מלאים במקרה של פיטורים.

בהצלחה
12/04/2016 14:22
2 שאלות :

1. תשלום פיצויים מלאים עבור פיטורים איך הוא מחושב ?
2. באיזה מקרה אין תשלום פיצויים מלא בעת פיטורים ?

תודה
12/04/2016 19:27
ערב טוב

1. תלוי אם אתה מועסק בשכר גלובלי או שעתי. קיימת כתבה מקיפה באתר על חישוב פיצויי פיטורים. קרא אותה.

2. במקרים נדירים מאד של פעולה קיצונית בחומרתה מצד העובד. תוכל למצוא כתבה בנושא שלילית פיצויי פיטורים באתר זה.

בהצלחה

האמור בעמוד זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי.
ההסתמכות על המידע באתר באחריות המשתמש בלבד!

מחשבונים לשימוש חופשי:

מחשבון דמי מילואים   מחשבון דמי לידה   מחשבון דמי אבטלה 
  מחשבון דמי הבראה
   מחשבון הלנת שכר   מחשבון פיצויי פיטורין

לאחרונה פורסמה בפורטל זכויות העובדים סקירה מקצועית בנושא:

הכרה בשעות נוספות שהעובד עבד ללא אישור המעסיק

הפורום
הגדול בישראל לדיני עבודה וזכויות עובדים מנוהל על ידי
משרדו של עורך הדין דורון לוין

ניתן לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מהיר ויעיל באמצעות הצ'ט בוט של פורטל זכויות העובדים

שאלה בנושא: הפסקת עבודה - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!