{if 0} {/if}

שאלה בנושא תשלום גלובאלי - עורכי דין מובילים עונים לשאלות הגולשים בענייני עבודה...
תשלום גלובאלי - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
13/02/2016 22:15
שלום, הגעתי לעבוד כסגנית מנהל, דרך כוח אדם, נאמר לי בחוזה שאני מועסקת בשכר גלובאלי. וכיום בפועל מכיוון שאינני מגיעה ל 186 בחמישה ימיי עבודה. השכר מתפרק לפי שעה. זאת אומרת שקיימת הפרה של החוזה מצידם, האם קיימת הזכות מצידי לדרוש את מה שנכתב בחוזה? או שקיימת פירצה מכיוון שאינני מגיעה ל 186שעות, וכל הקשור בחופש בימיי חג, הם אינם בתשלום. בית העסק המרכזי אינו פועל, אך שלוחות שלו פועלות בבתי עסק אחרים. ודבר נוסף, אני מועסקת כסגנית מנהל, האם מותר להם לשלוח אותי לעבוד בימיי חג כפועלת רגילה? אשמח לתשובה ולהסבר מפורט. תודה מראש
14/02/2016 07:34
שלום סופי

לפני שניתן יהיה לתת תשובה מלאה לשאלות שלך, יש לקרוא ולהכיר את חוזה העבודה שלך. יכול בהחלט להיות מצב שבו כתוב בחוזה שאת עובדת בהיקף משרה מלאה לפי 186 שעות חודשיות, ומקבלת שכר גלובלי. במצב כזה למעסיק יש זכות לנכות משכרך במידה ותעבדי פחות שעות בחודש מסויים. ימי חופשה וחגים משולמים לעובדים כפי שקבוע בחוק.

בהצלחה

האמור בעמוד זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי.
ההסתמכות על המידע באתר באחריות המשתמש בלבד!

מחשבונים לשימוש חופשי:

מחשבון דמי מילואים   מחשבון דמי לידה   מחשבון דמי אבטלה 
  מחשבון דמי הבראה
   מחשבון הלנת שכר   מחשבון פיצויי פיטורין

לאחרונה פורסמה בפורטל זכויות העובדים סקירה מקצועית בנושא:

הכרה בשעות נוספות שהעובד עבד ללא אישור המעסיק

הפורום
הגדול בישראל לדיני עבודה וזכויות עובדים מנוהל על ידי
משרדו של עורך הדין דורון לוין

ניתן לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מהיר ויעיל באמצעות הצ'ט בוט של פורטל זכויות העובדים

שאלה בנושא: תשלום גלובאלי - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!