{if 0} {/if}

שאלה בנושא פיצויים - עורכי דין מובילים עונים לשאלות הגולשים בענייני עבודה...
פיצויים - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
פיצויים
08/11/2015 12:01
שלום,
התפטרתי ממקום עבודתי בגולן ועברתי לישוב בני נצרים בדרום, הודיעו לי מקום עבודתי לשעבר שהישוב אינו נמצא ברשימת הישובים המוכרים כאזור פיתוח, ולכן איני זכאי לקבל את יתרת הפיצויים.

שאלתי היא:1. האם יש כמה הגדרות לאזור פיתוח, כי הישוב הינו צעיר(בן4 שנים) באזור פיתוח חדש של חבל אשכול שנקרא חלוציות וממוקם בחולות חלוצה .
2. ראיתי שברשימת הקריטריונים המזכים אותי בפיצויים משלימים יש סעיף שאומר שאם הישוב חקלאי אני זכאי לקבל את הפיצויים הנ"ל.(אשמח לקבל לינק או מסמך מתאים)
תודה מראש על העזרה.
08/11/2015 13:04
היי איתמר

אכן, התפטרות עקב מעבר ליישוב חקלאי מיישוב שאינו חקלאי מאפשרת לקבל פיצויי פיטורין:

התפטרות לרגל העתקת מגורים

8. לענין חוק זה יראו כפיטורים התפטרות של עובד עקב העתקת מקום מגוריו –

(1) לרגל נישואיו – לישוב בישראל בו היה גר בן-זוגו, בתנאים שנקבעו בתקנות באישור ועדת העבודה של הכנסת;

(תיקון מס' 14) תשמ"ח-1988

(2) לישוב חקלאי – מישוב שאינו חקלאי, או לישוב באזור פיתוח מישוב שאינו באזור פיתוח, בתנאים שנקבעו בתקנות באישור ועדת העבודה של הכנסת; לענין פסקה זו "ישוב חקלאי" או "ישוב באזור פיתוח" – ישוב שנמנה עם סוגי ישובים שנקבעו בתקנות באישור ועדת העבודה של הכנסת כישובים חקלאיים או ישובים באזור פיתוח, הכל לפי הענין;

האמור בעמוד זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי.
ההסתמכות על המידע באתר באחריות המשתמש בלבד!

מחשבונים לשימוש חופשי:

מחשבון דמי מילואים   מחשבון דמי לידה   מחשבון דמי אבטלה 
  מחשבון דמי הבראה
   מחשבון הלנת שכר   מחשבון פיצויי פיטורין

לאחרונה פורסמה בפורטל זכויות העובדים סקירה מקצועית בנושא:

הכרה בשעות נוספות שהעובד עבד ללא אישור המעסיק

הפורום
הגדול בישראל לדיני עבודה וזכויות עובדים מנוהל על ידי
משרדו של עורך הדין דורון לוין

ניתן לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מהיר ויעיל באמצעות הצ'ט בוט של פורטל זכויות העובדים

שאלה בנושא: פיצויים - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!