{if 0} {/if}

שאלה בנושא התקנת מצלמה במשרד ללא ידיעתי - עורכי דין מובילים עונים לשאלות הגולשים בענייני עבודה...
התקנת מצלמה במשרד ללא ידיעתי - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
03/09/2015 21:52
שלום, אני עובדת במפעל כ3 שנים כמעט, אני מנהלת חשבונות ובקומת משרדים יש 5 משרדים, לי יש משרד משלי לבד, הייתי בחופש יום אחד וכשחזרתי ראיתי שהתקינו לי מצלמה במשרד, בנוסף התקינו עוד מצלמה בחדר אחר של עובדת ובמשרד של המנהל. אני והעובדת השנייה היינו המומות שהמנהל לא עידכן אותנו שמתקינים מצלמות בחדרים והרגשנו חוסר נעימות מוחלט בלשון המעטה וחוסר כבוד. כשפניתי למנהל שלי למה התקין מצלמה אצלי בחדר..אז תשובתו הייתה מזלזלת ביותר ואמר שזה לטופס 4 שאין לי מושג מה הקשר, הסברתי לו שהמצלמה פוגעת הפרטיות, ובזלזול ענה לי ״לא פוגע בשום פרטיות ושאני מדברת שטויות״. חשוב לי לציין שבכל המפעל וגם במסדרונות מותקנות מצלמות שזה דבר לגיטימי, אבל כשמתקיימים במשרד כשאני לבד בו זה פשוט פוגע. אני חייבת עצה ממישהו כאן, האם הדבר חוקי ומה עושים???? :( תודה!!
06/09/2015 09:13
שלום עפרה

אם המדובר בחדר בו את עובדת לבדך ואין סיבה ממשית להתקין מצלמה, הרי שניתן להתייחס לנושא כאל הרעה בתנאי עבודה ואולי אף מעבר לכך. ישנן כמה נקודות נוספות שצריכות להבדק במקרה כזה ולכן אני ממליץ לך לפנות לקבלת ייעוץמשפטי פרטני בטרם נקיטת עמדה מול המעסיק בנושא.

בהצלחה
06/09/2015 10:11
תודה על התגובה המהירה. המצלמה נמצאת במשרדי, אני יושבת לבד במשרד והמצלמה הותקנה ביום שהייתי בו בחופש, כשחזרתי המצלמה כבר הותקנה. למי אני ניכולה לפנות בכדי לקבל ייעוץ? אם ברצוני להתפטר... תודה ויום נעים.
06/09/2015 10:31
שלום עפרה

יש לך כאן באתר טלפון שניתן לחיייג אליו ולתאם פגישה עם עורך דין. בכל מקרה אני ממליץ לך שלא לבצע כל פעולה לפני שתקבלי ייעוץ פרטני.

בהצלחה
07/09/2015 13:54
היי. התקשרתי מספר פעמים לקבל ייעוץ ואף אחד לא חוזר אליי. אני חייבת ייעוץ לפני נקיטת תהליכים.

האמור בעמוד זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי.
ההסתמכות על המידע באתר באחריות המשתמש בלבד!

מחשבונים לשימוש חופשי:

מחשבון דמי מילואים   מחשבון דמי לידה   מחשבון דמי אבטלה 
  מחשבון דמי הבראה
   מחשבון הלנת שכר   מחשבון פיצויי פיטורין

לאחרונה פורסמה בפורטל זכויות העובדים סקירה מקצועית בנושא:

הכרה בשעות נוספות שהעובד עבד ללא אישור המעסיק

הפורום
הגדול בישראל לדיני עבודה וזכויות עובדים מנוהל על ידי
משרדו של עורך הדין דורון לוין

ניתן לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מהיר ויעיל באמצעות הצ'ט בוט של פורטל זכויות העובדים

שאלה בנושא: התקנת מצלמה במשרד ללא ידיעתי - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!