{if 0} {/if}

שאלה בנושא שינויי שכר בעבודה - עורכי דין מובילים עונים לשאלות הגולשים בענייני עבודה...
שינויי שכר בעבודה - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
03/09/2015 14:14
אני עבדתי בחנות בחופש הגדול במשך 3 שנים (כלומר 3 חופשים) והמנהל שלי כל פעם העלה לי את השכר לפי הגיל שלי. בפעם הראשונה הוא שילם שלי 20 שקל לשעה אחר כך 22 ובחופש האחרון הוא היה ממש נואש והוא הציע לי 28 אבל כבר הייתה לי עבודה אחרת. לקראת סוף החופש הוא אמר לי שהתפנתה משרה וקפצתי על המציאה כי 28 זה יותר ממה שקיבלתי. לא דיברנו על שכר כי זה היה די ברור שהשכר הוא 28. לקראת הימים האחרונים של הקיץ כל העובדים עזבו ונשארתי לבד הודעתי לו שאני לא יוכל לעבוד בוקר כי יש לי סידורים והוא אמר שאין מה לעשות אין לו עובדים הודעתי 3 ימים לפני והוא שלל! בסופו של דבר הגענו להסכם שאני יצא לסידורים ויחזור. חשוב לציין שמראש בהודעות סיכמנו שאני יעבוד 9:00-18:00 בגלל שיצאתי לסידורים שהוא בעצמו החליט ושאני הייתי אחראית להודיע לו מראש על הסידורים אני סוג של ׳אכלתי אותה׳ אחרי שיזרתי לחנות הוא ציפה שאני יעבוד עד 8 בערב ואמרתי לו שאני רציתי להיפך לדבר איתו על זה שאני רוצה להשתחרר מוקדם הוא אמר שנראה לפי המכירות שלי ושנדבר. דיברתי איתו לקראת 6 אמרתי לו שאני רוצה לסיים ב6 שמ9 בבוקר אני על הרגליים ושיש לי מחר לימודים ושלא סיימתי את כל הסידורים שלי כי יצאתי לשעה וזה לא היה כל הסידורים שלי הוא התחיל לצעוק עלי ואמר לי שאני חייבת לו 8 שעות ושבגלל שיצאתי באמצע אז שעתיים יורדות לי מהמשכורת עם לא שעתיים וחצי והלכתי בול לשעה מעשרה ל13:00 עד 14:53. בסופו של דבר הוא צעק עלי שאני שקרנית ושהוא בשוק והוא אמר לי שאני לא זזה נשם לפני 7 בערב בסוף הבנתי שאין טעם להתווכח ושאני ישאר עוד שעה. לקראת 7 הוא בא אל המקום והתחיל להגיד לי שאני דרמה קווין ושאני עושה מכל דבר סיפור ודיבר ממש מגעיל אני כמעט בכיתי מרוב השפלה הוא עמד שם עם עובד חלופי שהוא הביא אבל צחקקתי וחייכתי כדי לא להראות לו שאני ממש פגועה ומאז אני מסננת אותו. אני קצת פוחדת שהוא יעשה לי פתאום בעיות עם הכסף כדי להתנקל אלי כי לעובדות אחרות הוא מביא 23 שקל לשעה. הוא יכול פתאום להחליט שהוא מוריד לי מ28 שקל לשעה ל23? תודה רבה..

האמור בעמוד זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי.
ההסתמכות על המידע באתר באחריות המשתמש בלבד!

מחשבונים לשימוש חופשי:

מחשבון דמי מילואים   מחשבון דמי לידה   מחשבון דמי אבטלה 
  מחשבון דמי הבראה
   מחשבון הלנת שכר   מחשבון פיצויי פיטורין

לאחרונה פורסמה בפורטל זכויות העובדים סקירה מקצועית בנושא:

הכרה בשעות נוספות שהעובד עבד ללא אישור המעסיק

הפורום
הגדול בישראל לדיני עבודה וזכויות עובדים מנוהל על ידי
משרדו של עורך הדין דורון לוין

ניתן לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מהיר ויעיל באמצעות הצ'ט בוט של פורטל זכויות העובדים

שאלה בנושא: שינויי שכר בעבודה - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!