{if 0} {/if}

שאלה בנושא הודעה מוקדמת בזמן אי כשירות עבודה מרופא תעסוקתי - עורכי דין מובילים עונים לשאלות הגולשים בענייני עבודה...
הודעה מוקדמת בזמן אי כשירות עבודה מרופא תעסוקתי - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
30/08/2015 19:22
שלום,
רציתי לקבל יעוץ בגין הודעה מוקדמת.
המעסיק שלי פיטר אותי מעבודה בתאריך 5/8/2015 ונתן לי הודעה מוקדמת החל מתאריך זה ועד 5/9/2015 . אבל מכיון שיש ברשותי אישור מרופא תעסוקתי שאני לא יכולה לעבוד עד 5/9/2015 המעסיק שלי לא מוכן לשלם לי את ההודעה המוקדמת בכסף בטענה שלא מגיעה לי שום תשלום. המעסיק כביכול בחר לוותר על השרותים שלי בזמן הודעה המוקדמת ולא ניתנה לי הזדמנות לעבוד, הוא לא המתין עד לסיום האישור מרופא תעסוקתי ב5/9/2015 ואז לתת לי הודעה מוקדמת האם המעסיק מחוייב להמיר לי בכסף את ההודעה המוקדמת ולשלם לי ?.
אשמח לקבל תשובה בהקדם האפשרי.
תודה.
31/08/2015 09:56
שלום לאה

אם יש לך ימי מחלה צבורים המעסיק צריך לשלם לך לפי מספר הימים הצבורים ואם אין לך ימי מחלה צבורים, ימי ההודעה המוקדמת יחלפו מבלי שתקבלי עבורם תשלום.

בהצלחה ורק בריאות

האמור בעמוד זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי.
ההסתמכות על המידע באתר באחריות המשתמש בלבד!

מחשבונים לשימוש חופשי:

מחשבון דמי מילואים   מחשבון דמי לידה   מחשבון דמי אבטלה 
  מחשבון דמי הבראה
   מחשבון הלנת שכר   מחשבון פיצויי פיטורין

לאחרונה פורסמה בפורטל זכויות העובדים סקירה מקצועית בנושא:

הכרה בשעות נוספות שהעובד עבד ללא אישור המעסיק

הפורום
הגדול בישראל לדיני עבודה וזכויות עובדים מנוהל על ידי
משרדו של עורך הדין דורון לוין

ניתן לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מהיר ויעיל באמצעות הצ'ט בוט של פורטל זכויות העובדים

שאלה בנושא: הודעה מוקדמת בזמן אי כשירות עבודה מרופא תעסוקתי - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!