{if 0} {/if}

שאלה בנושא RE: התעמרות חוזרת במקום העבודה - עורכי דין מובילים עונים לשאלות הגולשים בענייני עבודה...
RE: התעמרות חוזרת במקום העבודה - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
25/08/2015 16:39
שלום אייל

על פניו אכן המדובר על מקרה קלאסי של התעמרות בעובד וכמובן שאינך חייב להמשיך לעבוד בתנאים אלה בשום מקרה. אני ממליץ לך לתאם פגישה עם עורך דין, להגיע לפגישה עם תלושי שכר ועם חוזה העבודה שלך, לספר לעורך הדין את מסכת האירועים שעברת עם המנכ"ל, ואז להוציא מכתב חריף למנכ"ל החברה כפי שינחה אותך עורך הדין.

יש לך זכויות ברורות במקרה כזה ואינך חייב לעבור על כך בשתיקה.

בהצלחה
25/08/2015 09:44
שלום, (סליחה מראש על ההודעה הארוכה יחסית)

אני עובד בחברה קטנה (כ80 עובדים) עשרה חודשים בערך,
לדעתי אני חווה התעמרות מצד המנכ"ל,
אפרט בקצרה את המקרים החמורים יותר שהיו בשלוש פעמים שונות

בשיחה מקצועית שבה השתתפו המנכ"ל, המנהלת שלי ואני,
המנכ"ל כינה אותי "אס הול" (ASS HOLE), "מה, אתה אפס?", ובצעקות ואמר "אם יהיו פה תקלות בגללך אני אקרע אותך ואדאג שלא יעסיקו אותך בשום מקום",
בשיחה במועד אחר הוא כינה אותי "אתה המזרחי הנעלב",
במהלך כול שיחה כזו הוא גם חיקה אותי ואת דברי בצורה ובטונציה מזלזלת.

השבוע במהלך שיחה שגרתית עם המנהלת שלי המנכ"ל נכנס לחדר ודרש לטפל במחשב הפרטי של הבן שלו (אני איש מחשבים), אמרתי לו שיש לי המון עבודה ואני לא יודע מתי יהיה לי זמן לזה, המנכ"ל בתגובה התחיל לתחקר אותי מה אני עושה כול יום וביקש פירוט מדויק של זמנים, הוא צעק ואמר לי "זו העבודה, אם זה לא מתאים לך אתה יכול לעזוב",
בתגובה אמרתי לו "אין לי אפשרות להתמודד עם כול העבודה וגם עם המחשבים של הבן שלך, ושל החברה של הבן שלך כמו שהיה בעבר",
הוא בתגובה צעק "אם זה לא מתאים לך אז תלך קיבינימט",
בפעם הזו הגבתי לו ואמרתי לו "תלך אתה קיבינימט ויצאתי מהחדר.

אציין שכשהתחלתי לעבוד בחברה הייתי מרוצה ובעל מוטיבציה, מאז הפעם הראשונה שזה קרה ירדה לי המוטיבציה בעבודה, ההערכה שלי את המקום ואל התפקיד ירדה,
באופן שוטף אני מקבל מהמנכ"ל הוראות לטפל בבעיות טכניות שקשורות למשפחה שלו ולא קשורות לעבודה,

בעבר אמרתי למנהלת שלי שאני לא מוכן שידברו אלי ככה והיא בתגובה אמרה "אין מה לעשות, הוא המנכ"ל ואתה צריך להבין שככה הוא מדבר"

בכול פעם אחרי ההתעמרויות האלה המצב הנפשי שלי היה גרוע, התווכחתי עם אשתי ולא היה לי זמן וסבלנות לילדים, זה מה שקורה לי גם עכשיו.

לאחרונה גיליתי שהמנהלת שלי רוצה לפטר אותי,
בחוזה שלי הוסכם שאם אחד הצדדים רוצה לסיים את ההעסקה אז הוא מחוייב לתת הודעה של חודשיים מראש,
מצד אחד אני לא יכול להיות פה יותר,
מצד שני אני מפרנס משפחה ולא יכול להרשות לעצמי להפסיק לעבוד מייד ושלא תהיה לי הכנסה כספית.

מדובר על מנכ"ל החברה והוא גם הבעלים,

אני חסר אונים ולא יודע מה לעשות,
אשמח ליעוץ והכוונה
25/08/2015 16:39
שלום אייל

על פניו אכן המדובר על מקרה קלאסי של התעמרות בעובד וכמובן שאינך חייב להמשיך לעבוד בתנאים אלה בשום מקרה. אני ממליץ לך לתאם פגישה עם עורך דין, להגיע לפגישה עם תלושי שכר ועם חוזה העבודה שלך, לספר לעורך הדין את מסכת האירועים שעברת עם המנכ"ל, ואז להוציא מכתב חריף למנכ"ל החברה כפי שינחה אותך עורך הדין.

יש לך זכויות ברורות במקרה כזה ואינך חייב לעבור על כך בשתיקה.

בהצלחה

האמור בעמוד זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי.
ההסתמכות על המידע באתר באחריות המשתמש בלבד!

מחשבונים לשימוש חופשי:

מחשבון דמי מילואים   מחשבון דמי לידה   מחשבון דמי אבטלה 
  מחשבון דמי הבראה
   מחשבון הלנת שכר   מחשבון פיצויי פיטורין

לאחרונה פורסמה בפורטל זכויות העובדים סקירה מקצועית בנושא:

הכרה בשעות נוספות שהעובד עבד ללא אישור המעסיק

הפורום
הגדול בישראל לדיני עבודה וזכויות עובדים מנוהל על ידי
משרדו של עורך הדין דורון לוין

ניתן לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מהיר ויעיל באמצעות הצ'ט בוט של פורטל זכויות העובדים

שאלה בנושא: RE: התעמרות חוזרת במקום העבודה - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!